lamave vlasy

Príspevok v téme: lamave vlasy
zlomena666

Zdravim rada by som sa podelila o skusenosti s tymto problemom...od 16 teraz mam 24 som mala cierne vlasy a jednoducho som tuzila uz po zmene a dala som si rysavu samozrejme si asi viete predsavit co to obnasalo....odfarbovanie na dwakrat odfarbovacom syoss a 12skou peroxidom....bola som spokojna ako nikto mala som nadhernu rysavu a znicenie som si ani nevsimla az ked po polroku asi si davam vlasy do gumicky a ostatok som mala po pas a spodne vlasy take kratke ze ledva do gumicky sa dali dat...tak mi to doslo jednoducho sa zlomili...velmi ma to vystrasilo tak som sa napokon dala na mikado a spet na ciernu....problemom ale je ze moj problem to nevyriesilo stale ked sa cesem je umywadlo plne malickych odlomenych vlaskov su to akokeby chlpky no dake sa odlomia aj fakt welke kusy...welmi sa bojim ze budem musiet ist na chlapca ;( dake rady???myslite ze je to az take zle?alebo sa uz len privelmi sledujem?lebo je prawda ze nato myslim 24 hod denne moje wlasy su ale napohlad zdrawe a leskle kazda skusenost ma pot esi ;)

Mata232

Ahoj :-) Môžem ti odporučiť bylinný šampón Hairina, my ho doma používame vyše roka a sme spokojní -odkaz odstránený- :-) Pozerám, že existuje aj vlasový olej od toho výrobcu a ten má v popise, že je určený hlavne na rast a posilňovanie korienkov, takže hlavne ten by ti mohol pomôcť. Ale s ním nemám skúsenosť, takže neviem povedať... :-)

mila985

mne na rozstiepene konce pomaha kokosovy olej, robim si zabaly, a uzivam aj vitaminy vlasy su hustejsie a nepadaju mi. konkretne amitamin® Hair Plus