Frajer ma homosexuálne maniere

Príspevok v téme: Frajer ma homosexuálne maniere
teguelinka

ako zistím,či je partner gay?
Plánujeme svadbu,deti.Lenže problém je v tom,že som si nie je celkom istá,či je partner v poriadku,čo sa týka sex.orientácie.
je normálne AK:

-Má 24 rokov,
-je prehnane precitlivelý,upišťaný,všetko ho bolí,aj ked mu neublízim ,len nechtiac doňho mierne buchnem,tak začne mrnčať,ako malé dieťa.
-Správa sa infantilne ,prehnane afektovane niekedy.Aj čo sa týka hlasu,gest a mimiky.

-Dbá veľmi o hygienu,každý den sa spchuje,neznáša špinu,holí sa všade
má zženštilý výzor,vysoký a chudý,nemá chlapskú postavu
- NIE JE metrosexuál,nezáleží mu,ako vyzerá,oblečie si čokoľvek,ale najradšej nosí svetre a košele.

nemaľuje sa,ani nepouživa žiadne balzamy,krémy,ani parfemy.Neznáša doplnky ako naramky a pod.Má rad prirodzenosť.
-Má veľmi jemné črty tváre pokožku i ruky.Skôr ženskú.
-Má iné hobby ako ostatní muži,je samotárskejší.baví ho umenie,dokumentárne filmy,nezaujíma ho vôbec šport,hrá perfektne na klavíri,vyžíva sa v tom.
-Pritom však nie je umelec,ale vyštudoval technického inžiniera.

-Dokým ma nespoznal nemal partnerku,je panic.Sme spolu cez dva roky,avšak JA chcem sex až po svadbe,partner súhlasí.Ale také maznanie praktizujeme,myslím,že nemá problém so vzrušením,ked ma vidí,je vzrušený a viem,že ho ako žena priťahujem.
-Tvrdí,aká som krásna a pod.erotické filmy ho veľmi NEVZRUŠUJU,berie ich skôr pragmaticky.
-Je prehnane starostlivý a jemný ku mne.Správa sa ku mne DETINSKY a upištane,obdivuje malé bábätka,aké sú nádherné a šišle nad nimi.
-vie šiť(!!),variť,prať,žehliť,piecť,všetko,ako žena

Otvorene som mu o tom hovorila,že sa mi nepáči,aký je,že to prehána,nedá si povedať,vraj je taký stále,a rozhodne odmieta,že by bol gay.
ja mám však pochybnosti.Bojím sa,že chce tým,že sa so mnou ožení zakryť svoju orientáciu.

prosím vás,je jeho správanie normálne?veľmi by ste mi pomohli!! ďakujem !!

Panoramatix

Takže ty budeš skôr veriť anonymným ľudom na fóre než svojmu partnerovi? To sme teda dopadli.

Neviem o čo ti ide. Mne sa javí ako ideálny chlap. Ženy stále nariekajú, aký by mal chlap byť a ak taký je, tak im to príde divné. Takže tebe vadí, že upratuje, má vzťah ku kultúre a deťom, je citlivý a milujúci?? Okey tak si nájdi svalnatého borca, ktorý sa o teba nebude vôbec zaujímať, bude chľastať na futbale, nakoniec bude biť teba alebo tvoje deti. Veď v podstate si svojho partnera nezaslúžiš. Je pre teba príliš dobrý.

Pokiaľ ide o postavu, nie každého baví makať v posilňovni a nie každý má genetické vlohy na veľké svaly. To, že je čistotný z neho nerobí babu. Veľa gayov je naopak svalnatých a zarastených. Chlapa nerobia bicepsy ani chlpy na hrudi. Nie sme ako opice. To, že je upišťaný beriem ako súčasť hry. Tiež rád napodobňujem infantilné zvuky.

radodo

Osobne poznam par chlapov, co takto skutocne zakryvaju svoju orientaciu, lebo ziju v prudernom prostredi. Ich zeny su skor take muzatky. Skus sa s nim vyspat, inak to nezistis.

teguelinka

sasojaso je to gay?nemôže byť len precitlivelý?a taký zženštilý?
prisahá mi do očí,že nie je gay,tak neviem,čomu mám veriť.

teguelinka

je taký celkovo bojazlivý,tichý,nepriebojný,milučký,o každom len pekne hovorí,som z jeho správania nešťastná,nič na nom neni chlapské ani trošku.