Uz nevladzem dalej, chcem byt chladnejsi

Príspevok v téme: Uz nevladzem dalej, chcem byt chladnejsi
abcd13

Dobrý deň,
moja požiadavka možno bude znieť smiešne a možno si budete myslieť, že som 15 ročný pubertiak ... nuž vec sa má tak, že mám do 30tky ... nejakú tu dobu stagnujem, inak povedané, neviem sa akosi spamätať z posledného rozchodu, nie že by som ju nejako extra miloval, to nie, len dosť rokov som vždy žil s niekym, tá samota je strašná vec a ja ju nezvládam, čím som starší, si uvedomujem, že láska ide, bohužiaľ, aj cez peniaze, taktiež záleží na tom, kto má aký spoločenský status, nie som mafián, nemám bavoráka len obyčajnú škodovku a idem si kupovat byt s hypotékov ... taktiež nie som nejaký extra krásavec, nie že by som bol totálny qvasimoldo, ale ... ale ... teraz ku korenu problému, to že som sám a priahnem po láske ma nenormalne frustruje, ešte ku tomu mám morálne zábrany, nedokázal by som nejaku zenu len tak pretiahnut a nechat tak, bohuzial zenam okolo mna ide len o to uzit si a ist dalej za karierov a najst rodinne zalozenu je dnes umenie ked clovek patri do strednej vrstvy ... moja otazka na vas, viete mi poradit nejaky liek, nieco cim by som dokazal \"znecitliviet\" na cas, byt chladnejsi, zilo by sa mi lepsie keby som bol emocne paralyzovany ... a dosahoval by som aj lepsie vysledky v praci ... p.s.: k psychiatrovi nemienim chodit, som zdravy jedinec len by bolo asi lepsie prestat citit a venovat sa len raciu, potrebujem tu cast mozgu umrtvit

postreh345

ja som zena a mam pocit ze takych chlapov treba vela

mnohi chcu len sex a to aby zena vazila 46kg aj ekd bdue mat 46 rokov pripadne ju vymenia za mladsiu a reprezentativnejsiu ( a to nepisme rpetoze by som mala komplexy, som mlada a chlapi ma balia dost casto, ale vypozorovala som co sa deje v mojom okoli :/)
samozrejme, existuju aj vyrovane a stastne pary kde sa ti dvaja osudovo ansli, ja v taku alsku evrim akurat si davam pozor na vymlete mozgy :)

a nie si mafian- ved to je dobre myslis ze kazda zena chce dostat bitku alebo mat odrezane prsty za to ze ho v hadke posle do kelu? sa zobud. ty mas zrejme problem so sebavedomim a tak, ale to sa nebuduje tak ze budes pozerat na to ako zije mafia, ale napriklad cvicenim, pracou, stretavanim sa s priatelmi a spravnymi zenami ktore nie su vypocitave :)

abcd13

ďakujem postreh345, keby som mal viacej času, skúsil by som ju, tak či tak sa musím prinútiť, keďže mám sedavú prácu a pohyb by mi určite prospel a vyzeral by som atraktívnejšie pre ženy ...

m8cr6 znamena to to, že mi vadili niektore jej vlastnosti a tak ci tak je to jedno, isla ako vsetky prec za pracou do BA a ostal som tu v tejto diere len ja, mal som peniaze aby tu ostala, stacilo keby mala minimalnu mzdu, zarabam tolko aby som uzivil dvoch, lenze ona chcela karieru a jej mamke som nebol po chuti, ona chcela do rodiny niekoho z lepsich pomerov, stale sa tocime okolo penazi ale tak taka je doba ... alebo nie? hmm ...

postreh345

nieeee nerob to co ti sibe? ved je stale kopa normalnych zien :)

a ked si enstastny chod do posilky bdues mat endorfiny z cvicenia a citit sa lepsie

a davaj si bacha na vypocitave zeny
ak stagnujes nielen psychicky, ale aj pracovne, tak skus nieco pracovne na rozvoj
drzim palce