Osobný tréner?

pišta00

Žiaden tréner ti nedá lepšie skúsenosti ako kulturista. Zvyšok "trénerov", ktorí majú len spravenú licenciu a v živote žiadnu formu nepredviedli a nežijú tým prakticky z vlastnej skúsenosti nevedia dokopy nič, pretože čo sa diety týka nemajú nič odskúšané na sebe, čiže ti žiadne praktické informácie čo funguje a čo nie neposkytnú. Koho iného sa pýtať na tréning, dietu a pálenie podkožného tuku ako človeka ktorý tým žije a na závodoch stiahne podkožný tuk na 2-3% aj keď teda väčšinou s dopomocou AS ale to už je vedľajšie. Samozrejme, je potom ešte dobré si jedálniček a tréningový plán odkonzultovať so športovým lekárom.

Keď povieš, že nech tréner nie je kulturista je akoby si povedala hlavne si nedávaj auto opraviť u automechanika...

stratenazena

pokial natrafis na dobreho trenera tak ano, co som ja chodila do fitka a pozerala na tych trenerov ako sa "zaujimaju" o ich klientov tak mi bolo zle. Zbytocne vyhodene peniaze

danielson33

ahoj. ak naraziš na toho spravneho tak to určite ma zmysel aspon na začiatku kym nebudeš vedieť cvičiť trenovať sam. Ja občas tiež zvyknem pomahať v treningoch a určtie je to dobry štart a pomoc. Tiež využiivam pomoc odbornikov v inych oboroch