Bolest srdca

Príspevok v téme: Bolest srdca
hrocho 45

Zdravim, mam taky problem, obcas sa mi stane ze citim taky tlak na srdci..... moze to byt chore srdce? Bol som aj v nemocnici tam mi porobili vsetky vysetrenia a povedalimi ze to mam od chrbtice....vecer sa hrozne bojim spat....pocuvam sdce ako mi bije...tep v pokoji mam od 67 do 83... ako kedy....mam aj nejake tie cviky na chrbticu no neustupuje ta bolest sdcaa.....dost casto som aj na tablete niekedy aj 5-6 hodin....moze to byt aj tym? Krcna chrbtica a pod...? A chcem sa opytat mozem posilovat a pod? ...aktivne sportovat? Vlastne pri sporte necitim nic,nezadychavam sa nic vsetko okej....len vecer na mna pridu depky......aa dakedy ma velmi boli respektive tlaci pri srdci....prosim co mam robit poradte, vdaka vopred....

TinaM

Ja som mala aj realny problem so srdcom, ktory sa ale prejavoval inak (mavala som tachykardicke zachvaty- pulz 205, co som neskor riesila operacne a uz je to v poriadku).Preto som sa o to viac pozorovala. Ale to, co opisujes ty, preslo same. Zacala som cvicit, ked na mna prisli tieto "problemy", snazila som sa ukludnit, nejako sa zabavit. A preslo to same. Neboj sa, naozaj je to len v tvojej hlave.

RNG

Bolesti srdca su obvykle z nedostaorcneho okyslicenia, tj zapchatych vencovych ciev. Odporucam si cistit cievy lecitinom a lipazou, brat hromadu antioxidantov na spruznemie ciev a fibrinolytickymi enzymam si riedit si krv , co ma plno stredoeuropanov prilis hustu(privysoky index koagulaciem tj kratky cas PT, PTT alebo INR)
Su aj reumaticke bolesti srdca, zapaly aj nervove mozu byt z poskodenych izolacii, ale tam sa daju adresovat mikroby, co to sposobuju roznymi antimikrobkalnymi.

maros13

Dakujem za rady....noo musim sa prestat kontrolovat lebo v poslednej dobe to je strasnee somnou....kazde pichnutie, zabolenie srdcaa hned riesim....noo aa TinaM ako si sa z toho dostala? Da sa to vobec?

TinaM

Bola som na tom tak isto ako ty. Z casti to bolo psychicke a z casti z chrbtice. Pekne posilnuj (podla tych cvikov, ktore ti odporucili), cvic aj normalne, si uplne zdravy clovek. Prestan sa sledovat a zbytocne pozorovat. Vysetrenia boli v poriadku :)

kablica

budes to mat psychickeho charakteru, tep mas uplne normalny, pri sporte sa nezadychavas...asi mas vo svojom zivote nevyriesene stresujuce zalezistosti, nieco ta trapi a prejavuje sa to bolestou pri srdci