Divny pocit v bruchu

Príspevok v téme: Divny pocit v bruchu
123456789

ahojte,chcela by som sa opytat ci s tym ma niekto skusenost... V poslednom case asi tak mesiac mam hrozne divny pocit v bruchu..je to ako keby pocit plnosti, a niekedy mi ako keby dnu v bruchu bublalo nieco :D ako viem mozno to znie smiesne ale fakt je to tak ... Ked si vecer lahnem do postele na chrbat normalne nemozem zaspat lebo mam pocit ako keby mi v bruchu daco chodilo,tak si musim lahnut na brucho a je to okej... Vsimla som si aj ze sa mi zvacsilo brucho,no vaha ukazuje este mensiu hmotnost ako som mala takze zrejme som nepribrala... Hlad citim normalne a normalne aj jem... tiez pravidelne sportujem... Tehotná zrejme nie som, pretoze menstruaciu mam normalne a zrejme to s tym ani nic nema... PROSIM ak ma niekto podobny problem napiste mi tu co mam robit alebo co :D

mmmMMM

Ziadne parazity to nie su. Je to pravdepodobne klasicke naduvanie. Mavam to tiez velmi casto. Hlavne ked si dam pivo. Vecer mam nafuknute brucho a vychadzaju z neho bublave zvuky. Rano je to v pohode. Musis zistit, ake jedla a napoje ti sposobuju tieto problemy a zvysit pohyb.