Kam chodite

Príspevok v téme: Kam chodite
dikobraz

Otazka pre zenske pohlavie..dnes som si bol zacvicit vo fitku napocital som tam 22chalanov a v zenskom oddeleni 1 starsia pani co poznam ma 62rokov behala na beziacom pase,trosku som sa tak zamyslel, sakra co robia doma mlade baby???,idem na plavaren sami chlap zopar zien vyssieho veku okolo 40rokov mlada baba ani jenda,chodievam na stadion sa korculovat vacsinou 13rocne dievcata alebo rodiny s detmi,baby od 20 do 30 asi tak dve,cez leto kolieskove korcule vacsinou zeny v starsom veku,tiez sa na tej trase behava..ked som chodieval pre byvalu ,chodievala na zumbu dost to frcalo ale 80percent sa tam natriasali zeny od 30 do 50rokov..raz zacas sa chodievam prejst zo psom do prirody vacsinou stretnem panicky,alebo bezcov v starsom veku..zijem v 35tisicovom a je to dost smutne ako mlade baby doma hniju pri socialnych sietiach poriadne uz nikto ani von nechodi kazda sa len stazuje..je to dost smutne ze kam to vsetko speje ..clovek ma dnes problem aj spoznat normalne dievca..nechcel som nikoho urazit len sa pytam zien ako to vnimaju..mne to pride ze strasne zeny zleniveli..

aabbccdd

weeee> ok beriem aj ja spat, som si neuvedomil ze to ty si ten co si prenajima cele fitko...takze nemas moznost vidiet kazdy den to co ja

aabbccdd

weeee> P.S. nevedomi mozu byt psychicky vyrovnani, pretoze ich netazia prebytocne myslienky, takze ano, mozno si vyrovnany :)
To bolo do pozlatka zabalene konstatovanie ze vies prd a co tip to strela vedla
P.S.2 To budes fakt frajer ked cez VVV urcis kto je vyrovnany a ma alebo nema problem so zenami, to je taka fitnessovska manekynska logika chlapca narcisa, presne takych ako ty stretavam vo fitku :) To su tie typy ktore musia za kazdu cenu cvicit pred zrkadlom a kazdy trening sa obzeraju aky skvely progres uz urobili :D pod, pobav nas este nejakou tvojou psychoanalyzou

dikobraz

nazormuza123..dik za pozvanie ak budem mat cestu urcite sa stavim :)ja si nemusim ani prenajimat uz vela krat sa mi stalo ze som tam bol sam, alebo s 70rocnou babkou :D teraz je velke bum ,kazdy si dal zavezok po novom roku, po mesiaci to utichne :))

weeee

ale haluz je, ze raz za cas vidim zeny, co maju supertenke leginy a rokonca aj roztrhane (dost blizko rozkroku). to je uz trochu moc, takze berem spat aabbccdd, tento svet je na hlavu...
a presne pre tento dovod si rad prenajimam cele fitko na celu hodinu..

weeee

aabbccdd

kukam na svoju vestecku gulu a vidim tam 19rocneho chlapca bez zeny. a ruku ma v gatkach.

trafil som ?

a vo fitku si nebol, pretoze majorita zien tam nema spickovu postavu.

a ziadna baba ta este nebalila a ani ty zidnu babu si nebalil, alebo si bol v auparku, ale prezradim ti, rozdiel medzi vysportovanou a anorektickou je obrovsky.

to plati aj u chlapov, ze mjorita m zlu postavu, lebo na tom pracuju.

ktovie kam idu potom...

ale toto len na margo toho, ze si dost nepravom urazil vela zien. vezmi si, ze teraz stretnes nejaku a precita si tvoj prispevok neskor.. defacto si mohol urazit svoju mamu, sestru, alebo dceru (neskor babku a vnucku)..

tak su len 2 moznosti.

bud ty si totalne neschopny a citis sa urazeny a preto nadavas na zeny, alebo ja som maximalne psychicky vyrovnany a spokojny, lebo so ziadnou zenou problem nemam.

vyber si ;)

ale dam ti este sancu, posli mi svoje VVV - vek vyska vaha.

som velmi zvedavy, kto ma take silne reci ako ty... no davaj davaj...

aabbccdd

zeny to radsej riesia tym ze idu z jednej debilnej diety do druhej...do fitka chodia len ak sa chcu ukazat ze uz dobru postavu maju alebo ak chcu ocumovat a balit chlapov :D

cest vynimkam slecny :P

weeee

prense tak !! a preot idem spat, moj mozog potrebuje SPANOK :D aj ked je ozraty :D alebo oziareny? neviem..

skoda ze sa nemozem naklonovat, ozbral by som sam seba !! j tak je gaymanzelstvo uz IN

sweater.

ludia su lenivy nieco so sebou robit, potom su len chorlavy a vkuse unaveny... radsej travia vecer rozvaleny na gauci sledovanim odpadu v televizii, takze ich svaly a ani mozog nedostava co by mal.

nazormuza123

kasiopeia

ak 50% trpia nadvahou, neviem odkial to mas, tak 50% trpia anorexiou, co vidim na ulici a inde.

a dikobraz, ked ta to fakt potesi, tak ta mozem pozvat: dc.sportsclubla.com
bohuzial nas tam na rukach ale nenosia.