Kam chodite

Príspevok v téme: Kam chodite
dikobraz

Otazka pre zenske pohlavie..dnes som si bol zacvicit vo fitku napocital som tam 22chalanov a v zenskom oddeleni 1 starsia pani co poznam ma 62rokov behala na beziacom pase,trosku som sa tak zamyslel, sakra co robia doma mlade baby???,idem na plavaren sami chlap zopar zien vyssieho veku okolo 40rokov mlada baba ani jenda,chodievam na stadion sa korculovat vacsinou 13rocne dievcata alebo rodiny s detmi,baby od 20 do 30 asi tak dve,cez leto kolieskove korcule vacsinou zeny v starsom veku,tiez sa na tej trase behava..ked som chodieval pre byvalu ,chodievala na zumbu dost to frcalo ale 80percent sa tam natriasali zeny od 30 do 50rokov..raz zacas sa chodievam prejst zo psom do prirody vacsinou stretnem panicky,alebo bezcov v starsom veku..zijem v 35tisicovom a je to dost smutne ako mlade baby doma hniju pri socialnych sietiach poriadne uz nikto ani von nechodi kazda sa len stazuje..je to dost smutne ze kam to vsetko speje ..clovek ma dnes problem aj spoznat normalne dievca..nechcel som nikoho urazit len sa pytam zien ako to vnimaju..mne to pride ze strasne zeny zleniveli..

dikobraz

rovinka..tak ja tam chodim cez zimu aby som mal kondicku koli motokrosu..a poznam aj vela chalanov co maju svali a maju aj v hlave nemozes kazdeho hadzat do jedneho vreca..mne sa tiez nepacia ked je niekto ako opica ale taky vacsinou beru svinstva aby zaujali chcu byt stredobodom pozornosti a ty povcsinou maju nasrane v hlave..

MultiLevel

No to neviem kde chodis veru :D Kym som chodila do fitka v nasom meste, byvalo tam vela dievcat, najma vecer. Rano skor chlapi :)

Sejla

Ja chodím športovať zväčša v čase a mieste, kde nestretnem iných ľudí, alebo čo najmenej, rozptyľujú ma. Ale inak medzi ľudí, kedy som aj prístupná nejakému zoznámeniu chodím najčastejšie do baru, na koncert či nejakú akciu, lenže stane sa, že tam aj dosť vypijem, takže to môže pôsobiť, že som alkoholička, ale nie som, len mám miernu sociálnu fóbiu, aj pracujem a študujem úplne sama, inak sa nesústredím. Ale ja nie som asi teda moc dobrá trieda hmm.. Keď si to tak po sebe čítam, pravda je škaredá.

Lulu2011

dikobraz - no toto..mam debilnu robotu na riti a bolia ma oci z pc a krize, lebo mame prekurene a otvaram okno :)

a je pravda, ze dnesne mlade baby su viac tucne, ako pred 10 rokmi v ich veku baby...ale to je trend, Mc Donald na kazdom rohu, zavislost na pc...zivotny styl sa meni

nazorzeny123

mas pravdu, ked daju 3e na cigy radsej za to mozu mat 3 hodiny v ktorejkolvek posilke (plus minus ceny sa lisia) ale to nevysvetlis kazdy ma svoj neduh, nastatsie nefajcim a nervy vybijem cvicenim :) a nie som nervacka aby to tak nevyznelo

@rovinka: a v posilke som videla aj normalnych chalanov nielen nafuknutych, tvoj nazor mas taky trochu nuc v zlom opbmedzeny akoby si v zivote nechodila do gfitka pravidelne, to yb si istao stretla normalnych tak ako ja ( a nevyzeram ako kulturistka som stihla so zensky vykrojenym driekom a bokmi a mam prirodzene prsia) nie kazdy co chodi do fitka je hlupy ja mam IQ skore dobre ale hlavne ho pouzivam (no dobre, väcsinou ho pouzivam, obcas robim hluposti :D) a plavaren je super len ja neviem plavat tak aby som si nenicila krcnu chrbticu a neprechladla ked je vonku zima po plavarni po ceste domov...preto davam fitko :)

dikobraz

tak nejde len o ten sport, ved kazdeho ine zaujima,ale ludia su lenivi vsade na aute, do prace busom alebo vlakom minimum pohybu.ved sa uz poberame k tlstym americanom ..lulu2011 sa teraz smejes ale zbadas ked budes starsia pokial nebudes mat daku robotu kde sa budes musiet nahanat ,ale ak budes sediet niekde v kancli na riti a minimum pohybu tak ti trkne ze nieco neni v poriadku tlak ,chrbtica a podobne preco si myslis ze viac starsich sa snazi pohybovat..

me and me

a suhlasim, mnohe zeny cvicia doma (aj moja mama) a ja tiez, najma tanecne trenigny sa snazim kazdy den alebo kazdy druhy aspon polhodku doma. a mnohe baby mozno necvicia, lebo si myslia ze to nepotrebuju (su mlade, stihle) ale ja cvicim pre radost a pre kondicku, niekto proste radsej ide ku kozmeticke a ja radsej do plavarne, takze je to aj otazka zaujmov

Lulu2011

dikobraz - no pokial nemam frajera mam manzela :D ale ja som kategoria 30 + mam 31 ;) a mam dieta od 23 rokov, takze moje travenie casu bolo kocikovanie, prechadzky cely den no a predtým som mala stale frajera, lebo proste som zadana nonstop od 15 rokov :) a ked som prave nejaky den bola sama, tak som velmi rada citala a snivala...vo svojej izbe, nie som typ vymetaca barov, ale zase ani netrpim socialnou fobiou, posilku som mala zadara z prace, tak tam som chodila raz dva krat do týždna, sem tam vybehnutie s kamoskou na pizzu...sportovanie nie...som sportovy antitalent, ak cvicim tak nie pre radost, ale nutnost (postava)

neviem ako to funguje teraz na azete...ked ja som tam kedysi chodila pred 10 rokmi, bolo nas tam asi 20 :D ale dalo sa do profilu napisat, kto ma ake hobby...tak skus prelustrovat...co tam maju baby popisane, ale co sledujem trend, tak kazda jedna teraz bloguje, alebo cvici Jilian doma :)

rovinka

Ja osobne neznasam chalanov co maju svaly na ruke s obvodom ako moj zadok a v hlave nic. Preto sa fitkam zdaleka vyhybam, a cvicim radsej doma, alebo behavam na futbalovom ihrisku.