Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nesúmerá postava - cviky na úzky chrbát

Príspevok v téme: Nesúmerá postava - cviky na úzky chrbát
Zeynep

Ahojte. Takže na začiatok, nie som žiadna pubertiačka, ale žena, ktorá ma dobre po 20-tke, no stále sa nejako nedokážem vyrovnať so svojou postavou. Tučná nie som, práve naopak, držím si na svoju výšku 166 cm, dobrú váhu 53 kg, no bohužiaľ aj tak peknú postavu nemám. Som drobných kostí, ruky mám chudé, ramená úzke aj chrbát útly(obvod pod prsiami len 70 cm), no v pase mám až 73 cm a kúsok nižšie až okolo 80 cm, kedže mám malý trup a vysoko položené panvové kosti, ktoré sú dosť široké. Obvod bokov 90 cm, to by som aj bola spokojná, ale nohy sú bohužiaľ tiež nič moc, lebo mám široké stehná no lýtka velmi chudé, taktiež členky, takže to nevyzerá moc dobre a súmerne. Musím nosiť zvonové nohavice a sukne do Ačka, aby som tento nedostatok skryla, legíny, alebo krátke sukne nehrozia, no to by mi až tak nevadilo, najviac ma trápi ten pas a brucho. Mám taký typ postavy, že sa mi tuk ukladá do tejto oblasti bohužiaľ. Skúšala som aj nejaké cviky na pas a brucho, no bez výsledku. Je ťažké sa zbaviť tuku len v tejto oblasti, ked celkovo chudnúť nechcem. Preto som rozmýšľala, že by možno pomohlo, keby som nejakými cvikmi rozšírila chrbát, prípadne aj ramená. Aj keby pas ostal rovnaký vyzeralo by to určite súmernejšie, kebyže som nemala taký úzky chrbát a mala by som obvod pod prsiami aspon tých 75 cm, to by bolo už viac ako 73 cm v pase, takže by aj ten pas vyzeral opticky užší. Neviete mi poradiť nejaké vhodné cviky? Niekto kto má s tým skúsenosti, prípadne aké cvičebné pomôcky by som si mala zakúpiť, do posilovne nemôžem chodiť s viacerých dôvodov, takže niečo čo by som zvládla cvičiť doma.Za pomoc vopred veľmi pekne dakujem, naozaj by som rada tú svoju postavu poriešila, bráni mi to dosť v obliekaní, vo veľa veciach tá moja nesúmernosť vynikne.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.