Pri sexe nic necitim

Príspevok v téme: Pri sexe nic necitim
Michaela K.

Ahojte.
Uz dlhsie ma trapi dost vazna vec,pri ktorej by som uvitala nejake rady.S priatelom uz vyse pol roka praktizujeme sex,avsak ja pri sexe skoro nic necitim.Je to moj prvy sexualny partner,pred nim som nikoho ineho nemala.Nikdy som sama nemasturbovala,prislo mi to divne,co bude sposobene pravdepodobne vychovou.
Chut na sex mam,aj ma vzrusuje,len akonahle dojde k drazdeniu,tak so mnou to nic nerobi,vobec ma tie dotyky nedrazdia,ani jazykom a vzrusenie coskoro opadne.Pri samotnom pohlavnom styku ma to taktiez nevzrusuje a po case to zacne boliet.S priatelom sa snazime,ale uz vazne nevieme,co je v neporiadku a ako to zlepsit.Strasne by som si chcela sex s partnerom uzivat,lebo ho moc milujem a aj fyzicky ma pritahuje a ja sama by som moc chcela normalny sex.Co by som dala aspon za nejake vzrusenie a klitorialny orgazmus.
Ak ma alebo mal niekto podobny problem,tak skuste dat nejake rady na zlepsenie alebo ako by ste to skusili vyriesit vy.

necitimsex

mam skusenosti s vibratorom- ten mi nepomohol, mam citlivy len klitoris- ale bolo tod avno mzonos taci iny typ alebo znvoa skusit

aj s vibracnym kruzkom- ten je onicom

lubrikacny ti treba ked nie si vlhka, ak si vlhka tak je nanic

a pacia sa mi take veci ze zväzovanie atd. trosku neico tvrdsie (ale ty taka mozno nie si) som dost slusna osoba podotykam ale ozivit sec je uplne prirodzene, to je ako ekd varsi jedlo tak tiez ho nejdes bez soli chapes :D

necitimsex

RE: " skusala som to v sprche" - sprcha je hovadina v zivote som sa tam enspravila a to sa viem sama spravit dost dobre:D lahni si a bruskami prstov si masiruj klitoris tam kde je taka mala "gulicka" proste si rozkroc nohy a masiruj ho jemne natsuduj si pripadne kde rpesne su citilive mietsa pomocou opbrazko va nete, masiruj si aj rpsne bradavky mnohym to pomaha- to je individualne, rpedstavuj si neico co ta rajcuje :)

RE:"e nechcem mat prvy sex s niekym,koho nebudem naozaj lubit" TO JE V PORIADKU TOTO CHYBA NIE JE!!! ja tiez neuznavam prilezitostny sex- navyse pri takom by si sa neuspokojila urcite ved to by dotycny ani enpoznal a nevedel co mas rada a nevedela by si sa uvolnit, tak klud, nemen svoje hodnoty moralne :-) akurat s auvolni ved uz ekd niekhoo lubis tak to pojde:)

Michaela K.

Kde mam najcitlivejsi klitoris ani neviem,ked ho stimuluje dlhsie,tak to zacne trochu uz boliet.Skusala som v sprche pustit silny prud vody presne na klitoris a na jednom bode som to fest citila,ale bol to taky divny pocit,ze som to vydrzala max 2 sekundy,potom som musela prestat,lebo sa to nedalo vydrzat,zacalo ma divne mykat.

Michaela K.

Veru,mali by sme asi aj vyskusat nejake tie pomocky,mas s nejakymi skusenosti?rozmyslala som aj nad lubrikacnym gelom,ze ci by aj to nemohlo v niecom pomoct.Mala bym
som to s tou masturbaciou skusit,aj ked neviem,pride mi to take neprirodzene.
Ja som bola odjakziva taka poctiva,ze nechcem mat prvy sex s niekym,koho nebudem naozaj lubit a mozno aj v tom to bola chyba,ze som s tym mala zacat skor.

necitimsex

vies si sama nahmatat kde mas najcitlivejsi klitoris? tam by ta mal stimulovat aj partner, je to este pri zaciatku taka "gulicka" malicka tam niekedy byva lepsie to opista neviem ale to je napr. u mna miesto co mi sposobuje neskutocnu rozkos pri drazdeni :) skuste to taktoi a jemne kruzive pohyby a nech ta drazdi az dokym to nevydrzis oprgazmus mozes mat aj rped sexom.
a ked odisahnes apson taky mozno ti nebdue vadit ze pri smaotnom sexe uz nie, tam sa uspokoji partner a obaja budete mat neico z toho.

necitimsex

tak ich vyskusajte :) a ty sa nauc hrat sama so sebou,to je ten soravyn kluc mozno :) drzim ti palce.

ja mam tu sprostu smolu nielen v sexe ale aj vo vztahoch vseobecne, ak mas milujuceho partnera a mate s aradi tak skusajte experimentujte :) a to ze mas bolesti ries na gynde my "do teba" nevidime doslova ti nevieme povedat pricinu a nie sme tu studovali odbornici

Michaela K.

Tak teraz uz som na tom tak,ze vzdy na to predtym myslim,ze co ak sa zase nezadari,ale snazim sa bytnco najviac uvolnena a dat tomumpriestor,ale keby aspon na zaciatku som pri tych dotykoch nieco citila,bolo by to mozno ine,ale ked ani pri tom,tak tazko sa potom dokazes uplne uvolnit.Vzdy mam strasnu chut na sex,laka ma to,tak strasne by som chcela mat s partnerom uzasny sex,pritahuje ma,paci sa mi jeho telo,vzdy mam na nho chut a snazim sa ten sex iniciovat,lebo dufam,ze raz by sa to mohlo napravit,lennuz zacinam sa toho obavat,ze nie,lebo vzdy ma to potom strasne boli,niekedy mi aj pysky opuchnu,co fakt nechapem,aj ked som vzdy dost vlhka.

necitimsex

a ako sa citis pred sexom? aku mas naladu, si dostatocne uvolnena? netreba ti nejaky hudobny styl konkretny ku tomu? inu polohu, nejake pomocky (vibrator, vibracne kruzky, puta, kostymy... kadeco ma napada :))

necitimsex

pri klaickom a oralnom nedosahujem rogazmus,ale pri oralnom je mi to prijemne. klasicky mi je nanic co s atyka pocitov vo vaginy co mi dost sposobuje problemy. rukou ma vedeli urobit. ale to aj rpeto ze som im poradila ako kedze som sa to naucila sama. moj posledny partner sa naozaj snazil a bol velmi rpijemny v posteli, cize moje prispevky nei su meinene ako kritika na neho, ale ako opis mojho problemu myslim ze je to aj fyzicky dane alebo by mi mozno sadol niekto iyn, neviem.