Pri sexe nic necitim

Príspevok v téme: Pri sexe nic necitim
Michaela K.

Ahojte.
Uz dlhsie ma trapi dost vazna vec,pri ktorej by som uvitala nejake rady.S priatelom uz vyse pol roka praktizujeme sex,avsak ja pri sexe skoro nic necitim.Je to moj prvy sexualny partner,pred nim som nikoho ineho nemala.Nikdy som sama nemasturbovala,prislo mi to divne,co bude sposobene pravdepodobne vychovou.
Chut na sex mam,aj ma vzrusuje,len akonahle dojde k drazdeniu,tak so mnou to nic nerobi,vobec ma tie dotyky nedrazdia,ani jazykom a vzrusenie coskoro opadne.Pri samotnom pohlavnom styku ma to taktiez nevzrusuje a po case to zacne boliet.S priatelom sa snazime,ale uz vazne nevieme,co je v neporiadku a ako to zlepsit.Strasne by som si chcela sex s partnerom uzivat,lebo ho moc milujem a aj fyzicky ma pritahuje a ja sama by som moc chcela normalny sex.Co by som dala aspon za nejake vzrusenie a klitorialny orgazmus.
Ak ma alebo mal niekto podobny problem,tak skuste dat nejake rady na zlepsenie alebo ako by ste to skusili vyriesit vy.

Michaela K.

necitimsex12 a ty mas problemy iba pri samotnom sexe-pohlavnom styku alebo sa jedna celkovo o drazdenie,ze nic necitim ani pri oralnom sexe,ani rukou,ako je to u mna?

necitimsex

jedine co ma teraz napada je, ze an chut an sex (zasnem ze ma nepresla) mi pomaha napr. zazvor ten je zdravy tak ci tak skus pit caj rpavidelne zo zazvoru ...

hanbim sa za svoj rpoblem ako pes, ale na druhej strane mozno sme nestretli tych spravnych ku nam kompatibilnych v posteli

a hovori sa, ze zeny maju najlepsi sex po 30tkie tak snad sa nam zmenia hormony a drazdiviost vnutri vaginy a bdue to lepsie...

necitimsex

som slusna, dorbe sa obliekam aj vyzeram, inteligentna, zamestnana s inteligentnou pracou, mlada, bezstarostna- az na toto, optimisticka a vesela ale ked pride tema na sex az ma stiahne hrdlo a drasa ma to :/

ako mam mat normalny vztah do pekla???

nikto nepochopi to to nepreziva !!!
prepacte za citovy vylev ale je to na prd :/

necitimsex

dokonca som bola u sexuologicky (nebolo to zadarmo ale platila som si ju ja) ale nepomohla mi :( frazy ktore mi poévedala som mohla mat aj zadara z netu ale to je ten najmensi problem 100x viac ma uz stvu tie chybajuce korenia vo vztahoch!!! chcem nromalny vztah, som verna dokazem velmi silno milovat partnera, byt normalna partnerka se vsim vsudy, zaroven aj samostatna-. na nikom nevisim a nerobim zieralivostne sceny a nei som hystericka, som do koca aj do voza, ale toto je nieco s coim mam problem je mi zle z tohto sveta kazdy skoro chlap chce sex kazdy den (moji taki boli) bojim sa co bdue ked raz bduem s niekykm spolocne byvat... :,(

necitimsex12

moja obavam sa ze to nie je jednoduche som TAKA ISTA UZ NIEKOLKO ROKOV, UZ OD PRVEHO SXEU AZ DOTERAZ A TO UBEHLI ROKY ZIVOTA A MALA SOM 3 ROZNYCH PARTNEROV A ZO SXEU VOBEC NIC!!! :,((( tento problem mi sposobuje vazne problemy bojim sa noveho vztahu . tak velmi chcem alsku ale ked najdem partnera, mam mu to hned povedat? ci kedy s tym pockat? ostane pri mne? nie som taka sexuchtiva ako by chceli ti, ktorym som sa pacila a ktorym sa pacim ...www.zdravie.sk

Michaela K.

Uz sme taki zufali,ze pomaly nam uz dochadzaju napady,co este skusit.Kazdopadne s tymi sexualnymi pomockami to nie je zly napad.
Priatela by som urcite nepodviedla,milujem ho a priecilo by sa mi to mat sex s niekym inym.Ale vobec to nechapem,ze ako je to mozne,aby som nic necitila,alebo iba bolest,nedava mi to zmysel,ked dalsia 3/4 zien preziva normalny sex.

klucna kost

tak kupte si rozne sexualne predmety a mozes skumat a skusat, hlavne to chce trpezlivost a nerobit ziadne blbosti poza chrbat partnera.

dennis

Michaela K - určite by som odporúčil sexuológa, ale na tvojom mieste by som predsa len skúsil tú masturbáciu... neboj, nie je to divné, je to len vlastné spoznávanie sexuality... vyskúšaj, uvidíš...