Ake mate skusenosti s antikoncepciou Regulon?

mon55

ja to pouzivam 4ty mesiac... jedine problemy co som mala... slabucka bolest ako pri menzese mimo cyklu... ale aj to preslo... ani som nepribrala... ani ziadne ine neziaduce ucinky to pre mna nemalo

wewka

Predám HAK Regulon ... 2 bllistre + 1 blister, kde chyba jedna tabletka (pouzivala som ako nahradne balenie)... Je to original a vsetko v pohode, len som ich musela vysadit , kv tomu ze mi bolo zle ... Cena 10Eur.. Mail: wewka@centrum.sk

regulonka

liilly: ja som tiez nafuknuta a uz mam o dve kg viac stve ma to ale pokusim sa este vydrzat dufam ze to bude ako predtym ak nie tak vysadim...

regulonka

ahojte baby, tri roky som brala tuto antikoncepciu bola som s nou spokojna a velmi, v decembri som ju vsak vysadila kvôli vysetreniam a v januari znova nasadila, ale necitim sa v pohode, bolia ma prsia, tusim som aj kilo pribrala, som unavena, bolieva ma hlava, bolesti v podbrusku... rozmyslam ze ci sa to same upravi a budem v pohode, alebo ju vysadim a nebudem brat nic, ale to by som potom nemala ani menzes.

hafanka

Tak ja som s touto HAK bola maximalne nespokojna, brala som ju 2 mesiace a takmer ma zabila... Menzes som mala neskutocne bolestivy a taky silny, ze som nevedela odist ani z wc, skoro som vykrvacala... Dva mesiace po sebe sa to opakovalo, navyse som pribrala 3 kila za necely mesiac, no strasne chute som mala na vsetko a tak radsej som presla na nieco nizkohormonalne, konkretne Novynette

tinka123

baby neviem ako vy ale ja som s nou nemala ziadny problem ale bola som na kontrole u DR a sa ma len spytal VY UZ NEBERIETE HAK? a ja preco...LEBO MATE OVULACIU...popri tom som hak brala presne na minutu a nevynechala som ani 1 prisaham....neviem ako je to mozne...a stastie ze sa nic nestalo inak problemy ziadne len asi 3 mesiace kym si telo zvyklo ma veelmo boleli prsia...