Dedičné kruhy pod očami

Príspevok v téme: Dedičné kruhy pod očami
bolder

Zdravím, od mala mám ja a môj brat kruhy pod očami, som si takmer istý že je to dedičné (keďže mama to má odmala tiež). Nikdy mi to nejak zvlášť neprekážalo, no v poslednej dobe, keď som vyťažený a kvôli škole niekedy spím pomenej tak to je fakt strašné ...
Vyzerám ako by som nespal týždne alebo bol na drogách, popravde mnohých ľudí desím, idem po meste a ľudia pozerajú, v autobuse tiež, vojdem do obchodu a znova (dokonca ma raz nechceli obslúžiť vo farboch-lakoch) ... Kruhy nie sú veľmi opuchnuté, len majú silno modrasto-fialovú farbu, oči ma bolia len zriedkavo

Preto Vás žiadam o radu, ak viete o nejakom spôsobe či prípravku ktorý by mohol pomôcť aspoň zmierniť kruhy, bol by som vďačný

P.s: pre špekulantov typu buď rád že si zdravý ap.:
skúste si len predstaviť aké je ťažké nadviazať kontakt s cudzou ženou v mojom prípade...
žiadam naozaj len rady k téme.

Vopred ďakujem za pomoc.

m,cr13

dakujem za info... ano je to drahe dost ale budem nad tym rozmýšľať.. a nieco ine na to nepomoze?...aspon na nejake to prekrytie aby ich nebolo az tak vidno.... prosim dajte mi vediet

A.

Ja mam 17 a absolvovala som ho, stoji to vela, okolo 250€ ale na zlavovaych portaloch ho vychytas aj za 132€, nemyslim si, ze 16 je skoro, k.hyalurunova sa nachadza prirodzene v tele, nie je to nic umele a "zakrok" trva 5 min, tupou kanylou ti vpichnu pod oci malinke mnozstvo, premasiruju a kruhy sa uplne stratia, pretoze ich prirodzene vyplni. Efekt vydrzi velmi dlho a je to mega :D ja mam svetlu plet a fialovo-modre viditelne kruhy a toto ich uplne vyzmizikovalo

m,cr13

dakujem za rychlu odpoved a radu... chcela by som sa spytat kolko stoji taky zakrok a ci je bezpecny pre zdravie? lebo mam len 16 a podla mna je to dost skoro na takyto zakrok... ale ďakujem aj tak.. nevie este niekto o nejakom inom sposobe ako by som sa mohla zbaviť dedicnych kruhov pod ocami?? ak ano piste prosim...

A.

Existuje zakrok kde ti vpichnu male mnozstvo kyseliny hyaluronovej pod oci a kruhy sa stratia. Odporucam je to zazrak.

m,cr13

ahojte... potrebovala by som radu ako sa rychlo a hlavne poriadne zbavit kruhov pod ocami. doteraz som si ich ani velmi nevsimala ale odkedy som sa zacala licit kompliluju mi moj každodenný vzhlad kedze sa tazko prekryvaju... vlastne ich skoro vobec neprekryjem... skusala som aj dostatok spanku ale nepomaha to... vyzeram tak isto ci spim 8 hodin alebo vobec... prosim poradte mi co s tym lebo som uz zufala....

rat

v prvom rade si treba dat skontrolovat oblicky..resp. posilnit ich cinnost, urcite je vela rad na nete, ako na to, to, ze je nieco dedicne, neznamena, ze to nemoze mat povod prave v oslabenom oblickovom organe, treba patrat a skusat, neorientovat sa na dedicny faktor tak skalopevne, predsalen kazdy z nas je individualna bytost, a to ze to ma niekto z clenov rodiny nie je zlate pravidlo...treba tiez pit vela tekutiv - voda a bylinne caje - praslicka, lapacho, tiez voda s citronom nalacno - aj pocas dna, idealne sa vyhybat alkoholu a zafajcenim priestorom...snazit sa aktivne oddychovat, davat si uhorkove obklady na oci,...v pripade nudze predsalen pouzit nejaky korektor, ale v tomto pripade by som si pomohla kvalitnymi znackami YSL ci Vichy...treba skusat a ist na to intuitivne, kedy to je vyraznejsie, myslim, ze sam najlepsie vies, kedy je to unosne a kedy nie, treba sa orientovat podla svojich potrieb a verit..:)

m8cr6

ja používam tento miss sporty coverstick zo spodu máš číslovanie od nuly (najsvetlejší) po neviem aké číslo :) www.ebay.co.uk

nájdeš ho v každej drogérke v regálikoch medzi šminkami, pozeraj regálik Miss sporty...sú najlacnejšie, samozrejme môžeš aj drahší od drahšej značky, tento mám vyskúšaný a kryje fajn:)

bolder

Vďaka za rýchlu reakciu, s domácou liečnou mám skúsenosti, no tá naozaj nezaberá (nehovoriac o rôznych farmaceutických zázrakoch)

Ten make up by ozaj mohol pomôcť, aj keď vôbec netuším aký zohnať a ako ho naniesť no ak by mi to nevzalo každodenne hodinu v kúpeľni tak nevidím dôvod prečo to neskúsiť :)

Budem vďačný ak mi ohľadom toho poskytneš viac info, stačí veľmi stručne