Pohyb, strava vsetko ok, vaha ta ista

Príspevok v téme: Pohyb, strava vsetko ok, vaha ta ista
skilentia

Dobry den, potrebujem poradit...som mlada baba, mam 60kg a snazim sa schudnut aspon 5-6kil, co by mala byt moja idealna vaha potom...uz asi pol roka a viac jem zdravo, ziadne biele pecivo, len celozrnne, nic vyprazane, ziadne slane, obmedzenie sladkeho, taktiez vela pijem vody a cajov, a cvicim...aspon 3krat silovy do tyzdna, a 2-3 niekedy aj viac kardia. V poslednej dobe som si zacala ratat bielkoviny, cukry a tuky a mam ich na klasickej urovni, zjem denne okolo 1200-1500kcal, ale vaha nic a nic...stale je tam 60. robim nieco zle?

skilentia

tak vyska je 163,
a moj priblizny jedalnicek
ranajky vlocky so susenym ovocim 50g, s bananom niekedy zaliate dzusom, niekedy 5g medu, na svacinu mam bud ovocie, alebo vajicka (1cele a 2bielka) so zeleninou, na obed kuracie so zeleninou, olovrant bud uvarene vajicka, alebo tvaroh, alebo cottage...vsetko zalezi od toho kedy mam trening...to sa snazim jest hodinu po...a na vecer bud kazein s orechami, alebo cottage...je to rozne toto zvacsa jedavam ked mam trening ale ak mam kardio mam na obed bud ryzu alebo cestoviny...inak sa to moc nelisi a tiez pijem po treningu protein...jedavam kazde 2,5 - 3hodiny...a asi 5-6 jedal denne, snazim sa vypit vzdy tie 2litre