Manzel a peniaze

Príspevok v téme: Manzel a peniaze
jarka207

Dobry den.Potrebovala by som poradit ohladom manzela.Moj manzel ma nejaku potrebu minania penazi.Nemoze mat pri sebe peniaze a uz vobec nie väcsi obnos,lebo je jasne,ze ked pride domov,ma takmer prazdnu penazenku.Ci ma pri sebe 5€ alebo 200€,takmer vzdy pride naprazdno.Ked mu poviem aby vylozil doma peniaze,tak sa tvari,ze ma ani nepocuje.Ked sa spytam,kde dal peniaze,vzdy si len navymysla a ja viem,ze klame.Uz neviem ako dalej,ako ho donutit,aby sa takto nespraval.Uz som to riesila aj dohovorom,aj placom,aj krikom ale ziaden ucinok.Dakujem

mmmMMM

Tak posli niekoho, nech zisti kam chodi minat peniaze. Pripadne to zisti rovno ty. Ak ma problem s automatmi , treba to riesit hned, inak ti znici celu rodinu

AK

To by chcelo posielat vyplatu, ci zarobene peniaze na spolocny ucet, ale na ktory by nemohol siahnut a z toho mu potom vydelit nejake vreckove na minutie. Inak sa to nezlepsi.AK

mozno

nechodi hravat a vzdy vsetko neprehra?
kazdy normalny clovek predsa vie kde da peniaze. alebo chodi do bordelu, alebo do herne. ak nepride opity, tak tazko moze byt ina pricina.