Citlivosť žaluda

Príspevok v téme: Citlivosť žaluda
Marhek9

Zdravim, mam mensi problem ktory som si zacal uvedomovat az tento rok aj ked uz mam 20.
cely zivot som mal penis v nohaviciach/trenirkach zakryty cize nebol von z predkozky. Momentalne pomaly zistujem ze by to malo byt opacne no mam prilis citlivy zalud ak to mam vonku a je spriameny (masturbacia sa neda robit chytenim celeho penisu kedze je zalud suchy lepi sa a neda sa dotknut rukou.) To iste ak mi to robi zenske pohlavie rukou. robil som to iba do polovice stahovania pri masturbacii. Cital som na internete ze je potrebne ho zacat nosit "vyzleceny" no problem je ze ked je uplne v pokoji tak sa zmensi o dost i vzhladom k tomu ze moja velkost spriameneho je viac ako nadpriemer ale zase v pokoji viac ako podpriemer a tym padom sa okamize znova zakryje predkozkou behom 2 sekund takze nieje mozne ho tak nosit, viete nieco na to poradit, ako s tym nieco zmenit?

kid77

boli prípady obrezaných chlapov, ktorí kvôli obriezke stratili úplne citlivosť žaluda a tým aj schopnosť dosiahnť plnohodnotný orgazmus

Marhek9

Tak to potom trochu nechapem, na kazdom fore pisali o tom ze muzi musia chodit s stiahnutou predkozkou a takto by to malo byt prirodzene, neviem ci to tak ma kazdy nevidim muzom cez nohavice, ale takto to pisu vsade

chybaa

rozhodne to nerob.. ked sa zalud bude furt triet v trenirkach tak prides o citlivost na zaludi a potom to budes lutovat

rrado

Normalne zober lepiacu pasku, vyhrn si predkozku a prilepsi to o brucho. Najlepsia je ta siva americka paska. Nezabudninsa predtym vyholit.