Zvlastne krvacanie po ovulacii

Príspevok v téme: Zvlastne krvacanie po ovulacii
Nibelle

Ahojte :)
Pred tyzdnom v piatok som bola u gynekologa na prehliadke, ktory okrem ineho ultrazvukom zistil, ze cez vikend budem mat ovulaciu, upozornil ma na to. Cez vikend, aj pred nim sme mali s priatelom nechraneny sex, babatku sa totiz nebranime. Tyzden na to (dnes) som mala ruzovy vytok, k veceru mam na intimke trocha krvi. Pobolieva ma brucho (ale mam aj nieco s travenim, tak neviem co presne ma boli) a je mi na zvracanie. Neviem, ci je mozne, ze som dostala menstruaciu, ked pred tyzdnom som mala gynekologom potvrdeny stred cyklu. (dalsie kramy mam dostat cca 18teho) Menstruaciu mam posledne roky pravidelnu, davnejsie som ked tak dostala menzes neskor nez skor. Spravila som si pre istotu tehotensky test, je negativny, nemyslim, ze som tehotna, kedze priatel ma problem s plodnostou, ale zas test este v takom kratkom case po teoretickom oplodneni nie je moc relevantny. Stalo sa vam niekedy nieco podobne? Je to len nejaky supernahodny vykyv v cykle? Gynekolog nevidel ziadne problemy pri prehliadke.

Dakujem za kazdu odpoved a radu. :)