Milý len pred sexom

Príspevok v téme: Milý len pred sexom
blba22

Ahojte :) :) Mám 20 a priatel 23 ;) začali sme spolu chodiť pred ôsmimi mesiacmi. Mám problém kktorý má ničí.. Priatel je na mňa milýča vyznavä mi lásku len keď chce sex.. Keď ma prísť l tomu že vie že sa na druhý deň bude so mnou milovať (príležitosti je menej keďže spolu nezijeme) je ku mne milý vyznáva mi lásku a neviem čo všetko inak sa ku mne správa dosť sebaisto. Miestami mám pocit že si ma ako ženu určite neváži. Som jeho prvá priateľka a čo sa týka výzoru mi ľudia vravia aj jemu že môže byť rád že ma zbalil. Ja naozaj neviem čo s tým robiť pokúšala som sa s ním o tom porozprávať alestále má svoju pravdu že to tak nie je

bianca

je to vypočítavé z jeho strany. Dokedy mu to budeš trpieť? Toto nie je prvý problém - to je zásadný problém vášho vzťahu. Čo myslíš, ak by stretol ešte krajšiu, ktorá by mu viac vyhovovala, neopustil by ťa? Naozaj si myslíš, že ťa miluje?

MultiLevel

vies, musis rozlisovat co je problem, ktory sa riesit neda a ktory sa riesit da.
Myslis, ze tento problem sa riesit da? Je on ochotny na sebe pracovat a zmenit svoje spravanie? Ze sa to neda? Ale da, chce to len vyspeleho, uvedomeleho cloveka, ktory je ochotny na sebe denne pracovat. Je taky tvoj priatel? Uz si mu o tom hovorila a on ma na to "stale svoju pravdu", teda zrejme vobec nechape o co ti ide, ako ty ty vnimas a teda to ani nebude chciet momentalne zmenit. Suma sumarum, ma to teda medzi vami zmysel? On bude mat svoju pravdu, cize zostane vsetko po starom a ty sa mozes aj na hlavu postavit...Takze ak sa ti to paci, pokojne s nim ostan ....

Dadula56

No to je pekne, sa nerozist pri prvom probleme, len ono je trocha rozdiel, ked ten problem je, ze si nafukovacia Anca, nez keby ten problem bol, ze nechava spinave ponozky na zemi napr., ze ano...ale akeho si hladala, takeho si nasla, co k tomu dodat.

lilyiankaa

tak mu povedz, že sa ti to nepáči, že je milý len vtedy, keď chce sex ..aj keď si myslím, že on si z toho nič nezoberie ..mám pocit, že tento človek ťa vôbec neľúbi, len si chce sem tam šuchnúť a preto tie lichôtky predtým ... ak mu ide o tvoj výzor, tak tento vzťah nemá dlhú budúcnosť, pretože vzťah nie je o výzore, ale o iných veciach ..a to keď budeš mať chrípku, alebo budeš rozcuchaná, nenamaľovaná v teplákoch, tak čo ťa bude urážať ... no ja neviem,mala bysi pouvažovať nad tým, či s týmto človekom si ochotná mať "vzťah" ..i keď mne to ako vzťah nepríde!

kafe

:) prečo si si dala nick "blba"?
Myslíš, že chlap si váži gumenú anču? Chlapec ťa má na dve veci - na sex a ako pekný prívesok. Nič s tým nenarobíš.

ropny zdroj

Chce to cas a skusenost a mozno ti tento vztah/nevztah da do buducna dobru skusenost . Podla toho tvojho pribehu si krasna zena ,tak neries a uzivaj si ,aj ty mu mozes vyznavat lasku prave pred sexom alebo pred vstupom do obchodneho centra alebo problem ?
phoe
teba hecuje do urazok ked sa tu na adresu nejakej kocky vyjadrujeme pochvalne alebo sa svojim vyzorom sama "pochvali" :-D

GoFruit

hej aj ja som bola taka blba ze som sa neplanovala rozist pri kazdom probleme a vsetko som chcela riesit a nie utekat... haha no co uz, uz by som tu chybu druhykrat nespravila az na to, ze uz som s tym muzom v manzelstve a s dietatom a teda hm keby sa dal vratit cas....