Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neustále vracanie

Príspevok v téme: Neustále vracanie
Swetlus

Ahojte..chcela by som sa poradiť.. Zistili mi helicobactera pylori a chronickú astrálnu gastritídu (zápal sliznice žalúdka).. dobrala som antibiotiká a na hadicu idem až 3 februára..
V poslednej dobe stále vraciam, či už ked sa najem, alebo pijem, alebo aj vobec nic nepijem a nejem.. Bojím sa že ostanem dehydrovaná a budem musieť ísť na infúzie..Prosím o radu

MultiLevel

presne tymto som si presla..Neviem ako dlho vracias, ja som vracala 4 dni a na tej pohotovosti som skutocne skoncila....dehydrovana, vycerpana. Po podani injekcie na zastavenie vracania som skolabovala. Uz nikdy viac ach...
Dostala som rozne tabletky a podla tohto fora som sa riadila radami od RNG. A moja domaca rada na zastavenie nevolnosti - daj si sol. Nie vela, tolko co sa ti nalepi na oliznuty prst. Po hodine sa napijem. Pijem vodu po extra malickych davkach pomocou slamky

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.