Nechcem sa vydavat!

Príspevok v téme: Nechcem sa vydavat!
klariqa

minulostou vas zatazovat nebudem, momentalna realita je, ze sme s priatelom spolu rok, velmi sa lubime a viem ze on je ON...a schyluje sa k tomu, ze ma poziada o ruku. lenze prave s tym mam problem, vidina, ze mam vystupovat pred davom ludi, ze cely vecer bude upriameny hlavne namna, uz teraz viem, ze to nezvladnem. nedokazem vystupovat pred ludmi, v kostole by som sa povracala urcite a cely vecer byt na parkete a tancovat ked to neviem...ine zeny maju vysnivanu svadbu a klamala by som keby ze poviem ze ja nie, ale skratka sa toho dna hrozim. vzdy ked na to pride rec radsej hned zvrtnem temu..mojho priatea milujem, chcem s nim byt navzdy, ale neviem ci som schopna podstupit celu tu maskaradu okolo toho :(

MultiLevel

Neviem ci tu uz niekto polozil tuto otazku, ale bola si uz s tym u psychologa? Ak nie, tak by bolo fajn naplanovat par sedeni este pred svadbou, pripravila by ta na tu situaciu ;)
Necitala som ani ine prispevky, takze mozno sa opakujem, ale skuste si urobit svadbu v malom rodinnom kruhu, len s tymi najblizsimi :)

klariqa

vdaka za vase postrehy, mozno som naozaj napisala vsetko trosku zmatocne kedze niektory reaguju utocne..nemyslim, ze po roku je skoro hovorit o svadbe, pozname sa dlhe roky a nemam vedomost o tom, ze su nejake pravidla o tom kedy je uz spravne o svadbe hovorit. myslim, ze asi to, ze vydavat sa niekde hlboko vnutri chcem, ale mam z toho fobiu je klepnutie klinceka po hlave. neriesim nejake peniaze, ide mi skor o moj samotny pocit, ze to nezvladnem. a ze viem ze ma poziada o ruku? ano viem to..mozno nie o mesiac, mozno o pol roka ale viem ze k tomu dojde a mam z toho tazke sny.

weeee

woo

napis mi email, rad investujem do loterie, kedze vidim, ze vies predpovedat buducnost ;)

pre zakladatelku:

namiesto mega svadby a vykrmovania cudzich ludi dajte tie prachy na nejake svadobne ostrovceky a zoberte sa tam..

toto je dost blba vyhovorka :) skor citim nieco za tym.. lebo len potrebu vyzalovat sa.

Jill

Ty nieze sa nechces vydavat, chces, ale chces mat malo hosti. To sa da dohodnut s tvojim nastavajucim predsa. Porozpravaj sa s nim aky mas problem a aku svadbu by si chcela mat.
A ako vies, ze ta o ruku poziada uz po roku chodenia? To ti povedal?

Sejla

Svadbu nerieš, kým ťa o ruku nepožiadal a keď chceš riešiť sociálnu fóbiu, tak buď u psychiatra, psychológa, alebo bojuj sama so sebou a hľadaj príčiny.

kungfusrac

Riesis neexistujuci problem. Ale zase, keby sa aj nahodou stalo, ze ta poziada o ruku, tak si nefandi, ludi by si az tak nezaujimala. Ti sa tam chodia hlavne najest a napit. Zeny chodia sice ohovarat nevestu, ale tie budu ohovarat tak, ci tak. Takze je to celkom jedno.

Lesna_vila

Tie jednohubky boli nadnesene, chcela som aby mal moj prispevok usmevny podton :) Ja sa vydavat tiez nechcem, nemam potrebu a nechcem papier od neznameha muza o laske... nikdy som o tom ani nesnivala, ale ak raz stretnem muza, ktory ano a bude mi na nom zalezat, tak to kvoli nemu spravim....ale viem, ze tiez by som to brala tazko a asi bez sedativ by som sa toho ani nedozila, tak si viem predstavit ako sa citis...ale ked si o tom vzdy snivala, tak sa skus na to tesit, zvladni to pre ten sen, alebo sa aspon pokus, ja ti kazdopadne budem drzat palce!