grécka noha

Príspevok v téme: grécka noha
iveta

Ahojte,
mám taký menší problém, ktorý ma strašne trápi. Mám totiž grécky typ nohy, to znamená, že mám na obidvoch nohách druhý prst o niečo dlhší ako palec. Veľmi ma to trápi najmä cez leto, hambím sa totiž nosiť voľnú obuv, lebo mám pocit, že som preto nejaká divná. Už som aj hľadala na nete, či by sa to nedalo nejako napraviť plastickou operáciou ale nič som nenašla:-( Viete mi prosím vás nejako poradiť? Ďakujem veľmi pekne za každú radu

zojja

Ivet, si šiši?
to čo riešiš?
aj ja mám také prsty....
si uvedom, že choré deti sedia na onkológii a chcú ísť domov a ty riešiš plastiku prstov...
inak na každom z nich máš akupunktúrne body, daj si ich odfakliť a až potom uvidíš, čo je to peklo na svete

jankaaaaaaaa

niesi vobec vynimocna ako ti tu pisu ludia. "anticka" noha je uplne normalna noha. nrchapem ze sa vobec nadtym pozastavujes

lochness

rofl, ja mam tiez na jednej nohe druhy prst rovnako velky ako palec a na druhej este vacsi a ani mi nenapadlo ze sa to aj nejako vola :))) mne to problem nerobi, aj ked to vidno, este si z toho robim srandu, ver mi holka su aj horsie veci a toto si na tebe nikto nevsimne, a ak aj hej, tak isto na teba nebude pozerat jak na mutanta... ved to obrat na zaujimavost, ze aha ake mam ja speci prsty :)) pod noz by som urcite kvoli takej hovadine nesla na tvojom mieste, tak sa tym zbytocne netrap :)

goccia

moja, a kde je napisane, ze noha musi vyzerat tak a tak, a ak to tak nie je, tak to je nenormalne... je to uplne v pohode, uplne normalna noha, vobec sa nad tym nezamyslaj, nemas dovodg

jahodka1411

Ivet, nie si sama, ja mám také prsty na oboch nohách, by som povedala, že aj o 1 cm dlhší prst vedľa palca mám :)
No ja mám problém jedine s lodičkami a s topánkami s vykrojeným špicom, tak rada by som si ich obula, no tlačia ma...
nerob si z toho hlavu, ja si kľudne dávam žabky, šlapky, ľudia sa skutočne pozerajú inde, ako na tvoje labky :)

kaja3

Iveta:tiež si myslím, že sa zaoberáš malichernosťami...môj druhý prst je tiež asi o pol cm dlhší ako palec a vždy som bola veľmi rada, že to tak je.Zdalo sa mi, že mám nohu stredovo súmernejšiu.Neviem prečo by si sa mala hanbiť vyzliecť na kupku, veď ti nikto na nohy nepozerá...každý má oči oveľa vyššie.Neviem ako by si sa vyzliekla na mojom mieste, po tehotenstve mám brucho ako keby som sa obarila-toľko strií, vychudnutá som ako špáradko a navyše mám 62 stupňovú skoliózu ak si to vieš vôbec predstaviť, keď by som nemala na chrbte rozpustené vlasy, tak mi je vidieť poriadne vybočená chrbtica a keď sa zohnem odstáva mi poriadny výmol-hrbom to radšej nechcem nazvať,aby si sa nezľakla.Na každého kašlem, dám si dvojdielne plavky, vystriem sa , a nikto nič nezbadá,manžel si ma vedie okolo ramien a je hrdý, aké krásne zdravé detičky som mu porodila.Kašli na ľudí, horšie je, keby si mala bolesti...inak určite žiadne operácie nepodstupuj.Keď denne necvičím a muž mi každý večer nepomasíruje chrbát, na druhý deň vydržím len na liekoch.pa pa

fraisee

ja som si urobila vyron 3 prstov na lavej nohe a nedala to zafixovat, tak sa mi tie palce divne uzdravili, ze su trochen kratsie. doktori povedali ze sa stym neda nic spravit. co uz, sikovna som.