Priatel sa mi neozyva..

Príspevok v téme: Priatel sa mi neozyva..
julietee

ahojte, potrebovala by som radu od Vás. Pred 2 mesiacmi som sa stretla s jedným chalanom. STrasne sme si rozumeli. Zoznámil ma s jeho rodičmi. Všetko bolo v pohode. Pred dvoma týždnami sme mali ist spolu na romantický pobyt na 7 dni. Malo tp byť prekvapenie z jeho strany. Ale o tom prekvepeni mi povedal dopredu jeho kamarat. Pred odchodom dva dni sa mi mal ozvať No neozval sa mi!!Volala som aj jeho kamaratovi on mi nedvihal telefon! Už su tomu dva týždne a neozýva sa mi neviem čo mam robit :/

lilyiankaa

ježiš, to je idiot, a aj tá mladá je riadna krava ... vyspať sa na diskotéke a ešte si aj nedať pozor a splodiť decko .to už niečo svedčí o inteligencii oboch .... ty buď len rada, že to takto dopadlo, že nezničil život aj tebe ..... a zaujímavé, chcieť si niekoho zobrať, keď sa s ním len raz vyspím na diskotéke ..hm, to bude kvalitné manželstvo, určite plné lásky a porozumenia ...ak sa teda náhodou zoberú, čomu aj tak neverím .... a ak áno, tak asi veľa času spolu nestrávia .... no hold, chalan si to "fajne" vymyslel, tak nech sa mu darí :D

julietee

no ona si necha mu povedala.. a že povedala žiaden potrat... na neho nalieha že manzelstvo a takisto aj jej rodičia že nech si ju vezme

Maoam

bud rada, ze si s nim nic nemala, este ta mohol dacim nakazit

no a fakt, ze nemal problem na diske pretiahnut 19tku...no comment

to bude super manzelstvo z diskotekovej noci, fakt, hoci si m yslim, ze z toho nic nebude, max. bude platit na to decko, ak si ho mlada ponecha

julietee

MUsim sa dalej podelit, čo som sa dozvedela... tu babu spoznal predtym ako mna spoznal mesiac dozadu niekde na diskoteke. s nou si tam pekne uzil a tak že aj splodili dieta... potom sa hned vraj nato rozisli... potom o mesiac aj niečo mu povedala, že čaka s nim dieta a nalieha na neho aby si ju vzal za manzelku

Maoam

to je vlastne uz jedno, si preber co to je za chlapa...

a ak je to pravda s tou priatelkou, ktora je tehotna (teoreticky by casovo sedelo to, ze zrusil ten pobyt, ak sa to v tom case dozvedel, ze je v tom, to by casovo fakt sedelo, o to horsie, samozrejme ak ma naozaj priatelku a ta je tehotna, tak sa zatajoval, no ktory chlap uz ma gule na to povedat tej druhej, ktoru namotaval pocas vztahu s inou, ze tato otehotnela?)

dufam, ze si s nim nestihla spat