Priatel sa mi neozyva..

Príspevok v téme: Priatel sa mi neozyva..
julietee

ahojte, potrebovala by som radu od Vás. Pred 2 mesiacmi som sa stretla s jedným chalanom. STrasne sme si rozumeli. Zoznámil ma s jeho rodičmi. Všetko bolo v pohode. Pred dvoma týždnami sme mali ist spolu na romantický pobyt na 7 dni. Malo tp byť prekvapenie z jeho strany. Ale o tom prekvepeni mi povedal dopredu jeho kamarat. Pred odchodom dva dni sa mi mal ozvať No neozval sa mi!!Volala som aj jeho kamaratovi on mi nedvihal telefon! Už su tomu dva týždne a neozýva sa mi neviem čo mam robit :/

julietee

zaujimave tvrdenie, ked viem , že predomnou nemal praitelku ... nevedel ako sa ma zbavit tak spravil takto to uzavrel ,,, po kamaratovi

julietee

Nakoniec som sa dopatrala k tomu, že som volala s jeho kamarátom a ten kamarat mi povedal, že ma priatelku s ktorou vraj čaka dieta a že jeho priatelka je v 3 mesiaci...

eddings

julietee> no ak v tom je ina zena tak ake varianty riesenia by si chcela? Je len jedina, zbohom, sbohem, adios, farewell, auf Wiedersehen, до свидания, adieu! So srabom co nie je schopny rozist sa s priatelkou SMSkou alebo telefonatom, nedajboze este osobne, tak co s takym chlapom?? Za takeho by som byt zenou urcite nebojoval

eddings

ropny zdroj> vy sa stretavate kde, km za mestom? Ze ti je divne ze by sa tvoje dievca u teba zastavilo osobne... :D

Buffyna

Nemá to nič s hrdosťou, skôr s pyšnosťou, keď sa nebudeš ozývať ani ty. Poviem ti, čo by som urobila ja a nebudem sa tu hrať na niečo, že by som sa zachovala tak či onak, ako kráľovná ktorá vyhrala, lebo by to tak nebolo. A nebolo by to tak u väčšiny z tých, čo to napísali. A ak áno, nie sú hrdí, ale pyšní. Ja by som mu zavolala z neznámeho čísla. A dožadovala by som sa odpovede. Aj keby to bolelo, chcela by som počuť, čo sa stalo a prečo sa to stalo a nech to okamžite na mňa vybalí. Poviem ti, už som to tak urobila tuším 2x, bolelo to ako sviňa, ale mohla som sa pohnúť ďalej a nemusela som žiť v neistote, že kde je chyba a prečo sa to stalo. Nuž ono pravda bolí, ale tí čo sa jej nepostavia, nie sú dostatočne duševne silní na to, aby dokázali riešiť vzťahy.

zuska-bluzka

ver tomu či never, už sa s tebou rozišiel, ak s niekým chodíš tak nemáš potrebu sa zatajovať niekoľko dní. buď to on vôbec nebral ako vzťah (možno len ako flirt)alebo sa takýmto primitívnym spôsobom s tebou rozišiel. určite mu už nevolaj a ani jemu kamošovi, len sa budú na tebe baviť aká si sprostá. ak ťa niekto ľúbi/má rád, vie sa ozvať aj sám. maj svoju hrdosť a zahoď tento "vzťah" za hlavu ;)

MultiLevel

ropny zdroj, tomu ver...ja obcas nedocitam cely prispevok, hned sa vrhnem na odpisovanie a pak sa pytam na veci, ktore su v tom prispevku pekne opisane...No nic, nabuduce docitam :)
julietee, nechcem ti radit ako sa mas zachovat, iba ti napisem, co by som robila ja. Kaslala by som na neho rovnako ako on doteraz na mna. Aj keby som si bola uz neviem aka ista, ze je v tom druha osoba, pockala by som si pekne ci sa sam neozve a ked nie, tak pripadne stretnutie kdesi zoci voci by som si vazne vychutnala :) Uz mu nevolaj, ani nepis, ako vidis, nema gule byt k tebe uprimny...Chapem, ze sa teraz isto dusis, chces mat potvrdene/vyvratene to, co si myslis, kasli vsak na neho. Naopak, bud rada, ze si zistila, aky naozaj je...

julietee

ako je v tom ina žena vyzera to tak,... teraz mi povedzte ako sa mam zachovať.... lebo chhem byť na 100% ista mam volat ešte raz kamosovi jeho??