Priatel sa mi neozyva..

Príspevok v téme: Priatel sa mi neozyva..
julietee

ahojte, potrebovala by som radu od Vás. Pred 2 mesiacmi som sa stretla s jedným chalanom. STrasne sme si rozumeli. Zoznámil ma s jeho rodičmi. Všetko bolo v pohode. Pred dvoma týždnami sme mali ist spolu na romantický pobyt na 7 dni. Malo tp byť prekvapenie z jeho strany. Ale o tom prekvepeni mi povedal dopredu jeho kamarat. Pred odchodom dva dni sa mi mal ozvať No neozval sa mi!!Volala som aj jeho kamaratovi on mi nedvihal telefon! Už su tomu dva týždne a neozýva sa mi neviem čo mam robit :/

MultiLevel

ropny zdroj, ked tak vsetko poctivo citas v tejto diskusii, tak si si mohol precitat, ze som nejak preskocila tu jej cast o tom, ze ani jeho kamarat jej nedviha. Az potom som si to zacala citat cele a doslo mi, ze to v pohode nie je z jeho strany. Tak sa nechytaj kazdej veci prosim :)
Ja som len napisala, ze keby sa mi priatel, zopar dni neozval, tak by som ho sla navstivit, pretoze je to podla mna normalne, v mojom vztahu urcite. Ale keby sa stalo, ze zaroven mi nedviha ani jeden jeho kamarat, urcite by som vedela kolka bije...

ropny zdroj

Levelka vazne ti nepripada nic divne na jej spravani ? On sa zatajuje a ona patra a dokonca chce dobehnut na navstevu ?
Levelka ja som s plenety Zem a ty ?

julietee

Maoam , presne tak zatajuje sa, ale dokedy... hm... všetko raz vidne na povrch... ten jeho kamos je jeho naj kamoš a plus spolupracovník.. takze tak .. ale ake to je podla vas dievča ktore ho spoznalo a hned islos nim na pobyt ,,, čista vypočitavosť

MultiLevel

Ano, to som pochopila aj ja, ze sa zatajuje...az ked som si precitala o tom, ze aj jeho kamos nedviha telefon. To som prehliadla....

Maoam

no ak by sa mu bolo daco stalo (uraz, nehoda), tak by jeho kamos nemal najmensi problem jej dat vediet, nie?

jasne, ze sa zatajuje...

MultiLevel

Ropny zdroj, prepac ale ked mam PRIATELA, preco k nemu nemozem ist? :D Ty si z ktorej planety? Dokonca sa Julietee aj zoznamila s jeho rodicmi, tak to nepokladam za vztah na jednu noc...V tom pripade preco by za nim nemohla ist? :D Neviem ako ty, ale ja som sa s priatelom stretavala nielen v meste, ale aj u nas, u neho, preto mi na tom nepride nic divne..Ano, keby som s niekym len chrapala a nebol by v tom ziadny vztah, tak urcite za nim nepojdem...

V pripade Julietee je to vsak trosku ina situacia, kedze jej tymto nepekne dal najavo, ze uz o nu nema zaujem...Nevyzrete decko. Ja som napisala, ze pokial by v tom bolo nieco vazne (napriklad ze mal autonehodu a podobne a preto sa nemoze ozvat), tak vtedy by som uz za nim domov normalne sla, ved je to priatel...

Maoam

juliette, vies to uz na sto percent? vazne? fuuuuu....no tak fakt nemas za kym plakat, aj ked to teraz fakt boli, je mi to luto, ale lepsie takto teraz ako potom neskor...drz sa