Pomoc pri nabúranom cykle ... ?

Príspevok v téme: Pomoc pri nabúranom cykle ... ?
Iveta Michael

Viem že je to bežná téma tu ale ja som totálne na nervy už z toho že mi zase mešká menzes ..dokonca aj vynecháva. Mám 41 rokov.Môže mať na to vplyv sex? alebo mám priveľa testosterónu,kedže v poslednom čase mám naň stále chuť? :)Test gravidity som mala negatívny.Antikoncepciu žiadnu neužívam.O týždeń som objednaná k endokrinologičke na vyšetrenie nakoľko mi lekár diagnostikoval suspendovanú thyreopatiu s pozitívnou rodinnou anamnézou ...

Je vôbec možné aby sa takto narušila hormonálna rovnováha,mňa osobne to dosť vykoľajilo lebo si neviem predstaviť aby mi to takto meškalo,chcem sa opýtať či by ste mi nevedeli poradiť nejakú bylinu,silnejšiu drogu z čoho by sa dal uvariť odvar ktorý by mi urýchlil menzes? V lekárni nič také nemajú,ale počula som že staršie ženy,babky poznajú všelijaké prírodné urýchľovače... mám kamarátku ktorá má 28 ale chodí každý mesiac k lekárke na injekciu - vyvolávačku.Mne by to môj lekár odmietol určite a som teraz z toho mimo,neviem ako si pomôcť:( vďaka za vaše rady i otázky.