Denny stacionar BB

was

Som za, uz coskoro pojdem domov, dufam ze mi vyjde ten stacionar a potom budem v BB kazdy den

Ako sa ti inak darilo tento tyzden?

lucinda35

tak to je super, potom by sme sa mohli možno stretnúť teda ak by si chcela.Možno by si ma presvedčila,že liečenie je to správne riešenie

lucinda35

super , ja som do Zvolena chodila na strednú takže je mi dosť blízky srdcu a kedy sa chystáš do BB na stacionár?

was

Jeej to je nahodicka, ja mam tiez "uz" 35 a tiez by clovek povedal, ze uz budem mat aj troska rozumu:-)
Ja som zo Zvolena . Bryndziari a Pažravá- vecny boj:-)ale ja mam bystricanov rada

lucinda35

mám "už" 35 takže človek by povedal, že už budem mať aj troška rozumu. Na oddelení som bola len týždeň a pokračovala v stacionári, potom som chodila na uvolňovacie cvičenia, nakoniec som so všetkým na chvíľu sekla ale pomaly sa moja situácia znova zhoršila tak som začala chodiť ambulante, to mi zatiaľ vyhovuje...a ty si odkiaľ ak teda môžem vedieť?

was

Takze ty si bola najskor hospitalizovana na oddeleni, potom v stacionari a teraz chodis ambulantne? Kolko mas rokov ak sa mozem opytat? A pezinok je fakt dobry, vlastne teraz je jedinym miestom so specializaciou na PPP pre baby nad 18 rokov