Sex s inou

Príspevok v téme: Sex s inou
Daffi

Zdravicko, chcel by som radu. mám priatelku vyše roka a pol noo niekedy, co je u muzov normalne, mam chut na inu...Luuubim ju noo ja na inu mam naozaaj chut a nie je to tím že tá moja je zla ale ako keby som potreboval pocut od ineej ženy že som v tom dobrý. Bude to asi aj tím ze je to len moja tretia priatelka a som nevybureny no potrebujem vediet ako to somnou v posteli je. Je to zrejme cisto psychologicka záležitosť. Rozmery mam 15/4,3 a kôli tomuto to vlastne asi aj cele je lebo mám mindrák z \"veľkosti\". Aj ked vraví že mala pri mne najlepsi orgazmus a miestami až plače aj tak mi to nedá. A odpovede typu \" že ak je ona spokojna tak nič nerieš\" si odpuste. A dievčata tím ktorým na veľkosti záleží... kolko je podla vas optimum. Dajte si do pravitka 15 cm a potom 18-19 az taky rozdiel to snad nieje (Sam asi nevem co chcem pocut ) ale budte úprimny !

denis91

deffi,15cm a 18-19cm je velky rozdiel
si to daj do priestorovej miery-tretia mocnina-a zistis,ze ten vacsi ma 2nasobnu vahu
tak sa zbytocne neutesuj a zmier sa s tym:-)

hanka9

Vtaka nema maleho

len tam "hore" to zatial nema v poriadku

15 cm vtaka ma s velkou pravdepodobnostou prevazna cast muzskej populacie

kazdy muz

lenze 48mm je len najsirsi bod, to je klamlivy udaj.

sirka je taka, ale vyska je? 30mm ?

to potom s mincou si zen urobi viac dobre, ako s takym penisom...

hanka9

eddings

masturbacia je zdrava

osobne si myslim, ze pravidelnym "treningom" posilnujes organ

inac semenniky zleniveju

no a lepsim prekrvenim a stoporenim mozes dosiahnut aj lepsi vysledok

Agnes998

No toto je typicky zakomplexovany chlap zo svojho udu a taki su najhorsi, taki najcastejsie podvadzaju lebo ho maju maleho prip. sa im nepostavi a potrebuju si dokazovat ze maju na to "obstastnit" vela zien. Ste spolu len rok a pol, co budes robit po 20 rokoch? Ty nie si vobec zrely na vazny vztah, mozno raz dospejes po 40-tke, mozno nikdy. Ako by si sa citil keby ta priatelka podvadzala a potom ti povedala, ze len chcela skusit ci je dobra v posteli a ci jej to ostatni muzi potvrdia? Taketo nieco robia len chudaci a zakomplexovanci. Radsej ju nechaj tak, nezasluzis si ju a potom si mozes trtkat kolko chces a koho chces,potom to uz bude jedno.

eddings

hanka9> este furt si myslis ze onaniou porastie? o kolko narastol tebe za tie 3 mesiace co som to tu od teba cital naposledy? :D

eddings

chod do bordelu, tam ti kazda povie ze si bol najlepsi na svete aj keby si mal 10cm a nepostavil sa ti vobec :)

a skus si urobit prieskum u kamaratiek, nech ti ukazu kolko je podla nich 15 cm...potom uvidis ze velkost je subjektivna :D

quentinka

sak to je lahke
vzruseneho vrabca vlozi do zveraka,mierne ale mierne pritiahne a potom pravitkom zmeria vzdialenost celusti na zveraku,napr.48mm
a je to