Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Gastroezofagový reflux a duodenalny reflux

Príspevok v téme: Gastroezofagový reflux a duodenalny reflux
|AnonyM|

Bol som dnes na gastroskopii kde mi bohužial zistili Gastroezofagový reflux a duodenalny reflux... v pažeraku mi našli ložisko červenej sliznice... čital som na googli že je to nebezpečné :/ veľmi sa bojím mám len 16 rokov a už taketo problémi :( dá sa nejak to ložisko zahojiť alebo nejak vyliečiť? PROSÍM

RNG

Pazerak sa moze zahojit aj za 4 tyzdne, podobne sa vyhoja za kratku dobu aj zaludocne vredy, ked odstranis zo zaludka helikobakter.
Na branie adaptogenu DGL a koloidnej striebornej vody nie su ziadne casove limity. DGL moze brat aj zdravy clovek, lebo to posilnuje zaludocne steny kazdemu a pomaha aj pri inych problemoch, ako vsetky adaptogeny.

Rolan

Pre RDG:

S tým užívaním liekov to tak asi bude, ale koľko je to krátkodobo na zahhojenie pažeráka? Dá sa pri tom brať trebars koloidne striebro, DGL...?

A aký čas podľa teba je dlhodobo?

Ďakujem za odpoveď

mjanik

najjednodukšia je liečba akupunktúrou a to buď preliečiť komplet trávenie,alebo iba žalúdok.Stačia2-4 sedenia

RNG

Inac Gastortus je prirodnyu vytazok, obsahuje alginaty, ktore vytvoria ochranne vrstvy na pazeraku aj v zaludku a tym ochrania pazerak proti zaludocnym kyselinam ciastocne a zaludok proti zlci, tiez ciastocne. Dalsi na vyhojenie zaludka je napr DGL, vytazok zo sladovky hladkoplodej, adaptogen,
tiez samozrejume hojive aloe vera.

RNG

Nuz sice potlacenie kyselin uplne pomoze vyhojit pazerak, lebo ked nie je co by palilo, tak sa moze zahojit. Ale to znici travenie, lebo na travenie su kyseliny nevyhnutne.
Nasledky neutralizacie kyselin su znizena imunita,zvacsene refluxy, znicena crevna flora, podvyziva na rozne latky a z toho vyplyvajuce postupne prichadzajuce rozne zdravotne problemy.
Takze aj ked je to na kratky cas odporucana metoda na vyhojenie lezii, problem travenia ani refluxov ti nevyriesi. A dlhodobo ta rozhodne nakoniec vazne poskodi.

|AnonyM|

Tak zatial mam len GASTORTUS beriem ho pred spaním a dalšie lieky až keď budu výsledky :/ ... dufam že sa aspoň tá sliznica zahojí

philips

Predpokladám, že ti predpísali lieky na potlačenie kyslosti žalúdočnej šťavy. Poctivo ich užívaj, pažerák sa zahojí sám, ak nebude v styku so žalúdočnou kyselinou.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.