Ako na to?

Príspevok v téme: Ako na to?
mattmattmatt

Ahojte,mam taky problem ze si neviem najst babu som totiz to malo spolocenky priam spolocnost nevyhladavam,mna diskoteky bar ci krcma prestali bavit v 18-tich.Mam radsej klud,pohodu,cestovanie,prechadzky lesom ci len take lezanie a citanie,alebo pozeranie telky.Za par tyzdnov mam uz 28 to normalny chlap uz ma zenu a deti a ja ani k priatelke neviem prist.Problem je asi aj v tom ze pracujem v zahranici a tu som slovenku este nestretol a asi ani nestretnem lebo obrem obchodov nechodim nikde.Zenu inej kultury nechcem.
Vedel by mi niekto poradit kde,alebo ako sa s niekym zoznamit?O flirt nemam zaujem hladam milu,rodinne zalozenu mysku pracovitu v ktorej by som mal oporu a mali by sme ju u seba navzajom s ktorou by sa dalo mysliet na buducnost a vytvorit si ju spolocnymi silami tak aby sme spolu boli stastny ako sa na normalnych zdravo uvazujucich veriacich ludi patri?

kazdy muz

neni potom bremeno aj sam clovek?
ved musim jst = musim varit, alebo si zaplatit kuchara v restike.
musim sa osatit, tj musim kupovat, prat, zehlit, (pokial nemam maicku, ze? ale mat mamicku do 30 je trapne, sorry)
auto? servis, benzin, cas. zodpovednost..

kolko mas rokov? 35? no pekne.. uz chapem preco som nikdy nemal problem so zenami. a chapem preco som nepotreboval 100 pokusov...

kazdy muz

stara skola, a myslis si ze sa mame horsie? ked sme sa zenili pod 30 ?

myslis si ze sa mam zle, ked o 22:23 mozem vypisovat na temu "o nicom" na nejake forum ?

ako myslis, mozem sa ist venovat realite :)

ked si myslis ze zena a dieta je bremeno, tak prosim :D radsej ich nikdy nemaj, lebo uzivat sa da aj v 50tke, ved casu je vzdy malo..

hlavne ze cas na forum je :D ze ?

paradox ?

kazdy muz

až budeš mat ženu a decká už ti nezvisi cas a energia.

ja mam zenu aj deti a cas mam na vsetko.

nie o nic menej, ako ked som chodil do skoly, napriklad.

a po pravde, ani moji kamosi nemaju cs na stanovacky a preco?

1. pracuju
2. studuju
3. chlastaju

cize nmeaju cas

takze pytam sa, aky je rozdiel medzi studiom/pracou a zenou/dietatom ?

treba si vediet zadelit cas.

&

Bože vy ste idioti, kde som písal ze som všetko videl a všetko viem ?
Kde som pisal ze užívať si život = sex drogy alkohol ?
Užívať je aj cestovať stanovať chodiť na koncerty baviť sa s kamosmi športovať..... až budeš mat ženu a decká už ti nezvisi cas a energia.
Mám kamosov aj brata mám kolegov. Všetci sa ženili až po 30 a niektorí sú ešte slobodní ako ja ale vy tu ste asi ešte zo starej školy ; D

mattmattmatt

a este jedna vec Ovecka pozvat 100 bab???to skor horou pohnem ako daco take doteraz som mal este len dve priatelky a oni oslovili mna neviem ako zvladnem pisat tolkym babam

to asi vezmem dajaku pracu na svk vo fabrike a dajaka sa a mna nalepy ze.....lenze nemozem pracovat na svk lebo tam neni roboty

no mne sa zda ze na vine preco nemam milujucu manzelku a rodinu je fico a vlada lebo nutia mladych ludi odchadzat zo slovenska a zit inym ako rodinnym zivotom a to im vyhovuje lebo na svk ostanu len cigani a ty sa mnozia jak hadi a zase ich bude mat kto volit....ccc

mattmattmatt

no Ovecka som v Nl aky chat mi poradis?a strasne by ma zaujimalo kolko mas ty rokov a ci si stastne zadana

inak vam tu obom dakujem

kazdy muz

0vecka

ked bude pozyvat rad radom ako nejaky gulometcik, tak ano, 1 ku 100.

ale ked bude ako polovnik a pocka si na tu pravu srnku, tak to da na 2-3 rany, bezproblemov.

0vecka

a este jedna vec...ono urcite to nebude tak ze nejaku pozves von a bum date sa dokopy rataj asi 10 odmietnuti a z tych co prijme pozvanie asi 10 s ktorymi to nevide. Takze bud pripraveny ze ich musis pozvat tak 100. :)