Ako na to?

Príspevok v téme: Ako na to?
mattmattmatt

Ahojte,mam taky problem ze si neviem najst babu som totiz to malo spolocenky priam spolocnost nevyhladavam,mna diskoteky bar ci krcma prestali bavit v 18-tich.Mam radsej klud,pohodu,cestovanie,prechadzky lesom ci len take lezanie a citanie,alebo pozeranie telky.Za par tyzdnov mam uz 28 to normalny chlap uz ma zenu a deti a ja ani k priatelke neviem prist.Problem je asi aj v tom ze pracujem v zahranici a tu som slovenku este nestretol a asi ani nestretnem lebo obrem obchodov nechodim nikde.Zenu inej kultury nechcem.
Vedel by mi niekto poradit kde,alebo ako sa s niekym zoznamit?O flirt nemam zaujem hladam milu,rodinne zalozenu mysku pracovitu v ktorej by som mal oporu a mali by sme ju u seba navzajom s ktorou by sa dalo mysliet na buducnost a vytvorit si ju spolocnymi silami tak aby sme spolu boli stastny ako sa na normalnych zdravo uvazujucich veriacich ludi patri?

0vecka

2 mattmattmatt napis v akej si krajine. V podstate je to tak ze zenam ktorym taha na 30 a nemaju este partnera uz az tak nezalezi na vela veciach. Teda na tvojom mieste sa orientujem na 25-30 rocne. V podstate je to uplne jedno ak proste von nechodis tak nechodis skus na nete. Hlavne sa vyser na zoznamky normalne chod na nejaky chat alebo ine zaujmove weby drbni si tam foto snaz sa nespravat ako idiot a ked si s nejakou vhodnou popises tak sa jej len tak spytaj ci nejde von (ak je z rovnakeho mesta) ak povie nie tak to uz dalej neries a chod dalej.

v pripade ze zvladnes ist von skus nejake zaujmove kruzky mozno aj tanec tam je vela zien a hladaju tam chlapov. Hlavne sa neboj ju pozvat niekam staci na kavu alebo tak v podstate ak budete niekde samy tak uz mas realnu sancu ju zbalit.

Inak ak si nabozne zalozeny tak sa orientuj tam. akohovorim zalezi od krajiny ale vzdy sa da realizovat v nejkom cirkevnom zbore napr.

0vecka

kazdy muz je este panic odneho si rady neber...

si uvedom ze ide len o tvoju nesmelost a o to ze nechodis von. Ono zbalit zensku zvladne aj idiot. Ide o to ze aku ak mas jedinu poziadavku ze musi byt veriaca a rodinny typ tak fakt nemas problem.

mattmattmatt

&-ok tak ja som nenormalny,lebo si nechcem uzivat ako vy normalny.....mam ine hodnoty,zaluby

Ovecka-ano moslimky nechcem oto mi islo a ani ateistku prote v nieco verit treba a ano uzivit sa viem staram sa o seba uz 8 rokov a furt zijem takze dobre nie....

poraradca-FB nepouzivam mam tam len spoluziakov a vsetci az na jedneho su zenaty,vydata a maju deti

kazdy muz-ale si mu dal mas u mna kavu ;-)

kazdy muz

&
daj link, kde vedecky dokazali ze "každý normálny muž si najprv užíva"

vies, niekto si musi uzivat ako alkoholik, niekto si robi statistiky, kolko zien pretiahol a niekto?

niekto (p2) vie co chce hned na zaciatku, a ide si tvrdo za tym.

chces mi povedat, ze ten pripad cislo (p2) je na tom horsie, lebo si neuzil?

preco si ludia nutne myslia a odkial to maju, ze pokial nevyskusam vsetko, tak nezijem?

schvalne, co si vystudoval, kde a kolko zarabas a co zo sveta si videl, ked si taky "vsetko videl vsade bol" ?

stavim sa, ze nic moc nenapises..

poraradca

Mozno si nemozes najst babu kvoli tomu, ze na FB mas napr. status: kurva jaky su tu natom sexbooku vsetci dokonaly az sa mi oci prevracaju.....

0vecka

2 & nema kazdy ale je to uz najvyssi cas imho...neviem ako je na tom zakladatel ale ak este nemal ziaden vztah tak to teda poriadne zaspal.

Inak take vyhlasenia ze zenu inej kultury nechcem a podobne...to ze sa nechces davat dokopy s moslimami to chapem ale ak zijes niekde v EU tak je to len obycajna vyhovorka lebo je ti trapne hladat. Cela Europa mozno s vynimkou turecka ma velmi podobnu mentalitu takze jednoducho neverim ze by sisi nejaku vhodnu nenasiel ak ti teda nejde o prsatu stihlu blondynku. Je plno zien ktore by skocili po priemernom chlapovi ktory ma pracu a vie sa uzivit a to nielen na SK ale vsade na svete.

&

V 28 každý normálny ma ženu a deti ?
V dnešnej dobe nie, každý normálny muž si najprv užíva až tak sa zeni. Vidieť ze nevieš ako to chodi keďže už tu nezijes. Mám 35 som slobodny a decká nemám.
Nechceš cudzinky tak sa vráť na svk.