Milenka a jej manzel

who

lino ... aj tak by si mi neuveril .. a nenapisem to tu, ale ked strasne chces ... tak nechaj mail ...

vacsinou milenku/milenca nesplasis len tak na ulici, ze ahoj budeme milenci ? ... vacinou je to niekto s kym si sa uz predtym stretaval castejsie ...

TudleDudle

Kebyze som na jej mieste ,tak klamem ,az by sa Ararat zazelenel . Ved ju pochop ,nebude ti vypravat ako ju pretahuje manzel a ani tomu svojmu nebude vesat na nos ,ako si to rozdava s tebou. Si len na potesenie ,ked doma "skapal pes" ,tak si nasla nahradu . Nie teba ,ale tvojho vtaka!
No dolezite je neostavat v takomto "zvezku" dlhsie ako 3-stretka ,ak sa to presvihne ,casom jeden s partnerov bude chciet nieco viac a nie len milenecky vztah.

kybel

som v podobnej situacii, s manzelkov si vo vsetkom vinikajuco rozumieme, mame spolocne zaujmy ale po sexualnej stranke si nevyhovujeme. mame spolocny majetok, roky spoluzitia zanami rozvod nepripada do uvahy. riesenim je milenecky vztah cisto len na sexualne uspokojenie.
didi/anna - ako si riesila milenca, niekoho znameho ci nahodna zoznamka?
bol by som rad keby sa mi ozval sukromne niekto v rovnakej situacii, ze vo vztahu ma milenku, na par rad pripadne pokec, mail namna je moonmaker1@azet.sk

didi/anna

no,trosku chcem vniest ine svetlo do odpovedi...som 6 rokov vydata a posledne 3 roky sme mali s muzom sex 3x!!!!
po ludskej stranke si rozumieme,ale vobec sa nepritahujeme a sex nas spolu nebavi.mame spolu dieta,rozvadzat sa preto nechceme,tak mame obaja inych sex.partnerov.mame 30,mame zit zvysok zivota bez sexu?alebo znicit v podstate az na tento problem funkcne manzelstvo,v ktorom je dieta samozrejme priorita.
skor,ako nas nazvete nemoralnymi alebo promiskuitnymi,sa nad tym zamyslite.
zivot je vec priorit a kompromisov...

kazdy muz

neodmieta ani manzelovi, ani tebe ako milencovi cislo X a ani milencom cislo Y a Z

tak mozes rovno si kupit pernamentku k urologovi, ked ti je zivot (a ten v gatiach) mily.

true story, man.

poraradca

A co si myslis, ze manzelovi odmietne sex? Ved to by bolo podozrenie cislo 1, ze ma milenca. Ak to chce hrat na dve strany, tak musi aj-aj, to da predsa rozum. Ci co myslis, ze on je zenaty a iba onanuje? Pokial chces vydatu zenu iba ako milenku, tak to musis brat ako nevyhnutnu realitu. Ona ta klame, lebo ta nechce ranit, lebo si asi proti tomu. Ak si ju chces udrzat, nebav sa s nou o tom vobec.