Bielkovinova dieta partak/partacka

Príspevok v téme: Bielkovinova dieta partak/partacka
Saaaskia65

Ahojte,chcem zacat drzat bielkovinovu dietu a samej sa mi velmi nechce.Je neikto taky kto chce rychlo schudnut? Nepiste sem prosim odporcovia tejto diety .. chcem ju drzat mesiac .. raz som drzala a po tyzdny som uz bolo viditelne chudsia ale nikto ma nepodporoval tak som prestala .. mam zaujem o pisanie jedal , aktivit , vyska vaha :))

Skaja1991

@Daduska13213 tvrdit, ze kazda dieta skodi je rovnaky extrem ako tvrdit, ze na mrkvovej diete niekto schudne 15kg za mesiac a vylieci si zrak. Proste nic to nevypoveda. Proteionova dieta moze mat skvele ucinky, dokonca si dovolim odporucit priamo Prodietix. Viem od znamej, ktora ju drzala (a schudla nejakych 30kg), za dokopy nieoc cez tri mesiace, ze support od prodietixu trval aj PO diete, teda po skonceni vyuzivania produktov.. naviedli ju, poradili a vaha sa jej udrzala. Samozrejme sa clovek nemoze vratit k cokolade, cipsom a pizze kazdy den, treba v tom najst balanc.

Daduska13213

..všade to už máte, každý to píše ŽIADNE DIETY! každá diéta škodí v niečom organizmu a keď ju prestanete držať vrátite sa tam, kde ste aj boli ... zdravá výživa je to nad čím by ste mali rozmýšľať.. nejesť toľko sladkého, vyprážaného, jesť viac zeleniny a ovocia... ja som sa momentálne dala na zdravú výživu, prestala som jesť sladké a začala som jesť viac bielkovín, zeleniny a ... žiadne obmedzenia nemám pocit, že by som bola hladná + každý deň cvičenie a kilečká idú dolu =) ... a viem si predstaviť že by som takto fungovala aj ďalšách pár rokov a nesnažím sa len to vydržať =D to vám dlho nevydrží

Saaaskia65.

Radsej nie posli do extremnych premien ;o)
A asi veta.. Nepiste sem prosim odporcovia tejto diety nebola pre teb dostatocne pochopitelna

Ahoj majka-g a ako sa ti dari? napis co papavas a chodis do fitka alebo sportujes popritom ? Ja som stastna ze ze je takato zima a da sa ist do lesa na bicykel jedina moja zachrana iny sport je pre mna z nutnosti :)

Saaaskia65.

chod do fitka a opytaj sa na jedalnicek co ti daju mi netrep ze si niekto nieco pokazi mesiacom na bielkovinach .. lebo na muke bude uplne fit..

:D na teba OVCA nemam slov , je mi ta luto lebo mas asi dost znacku nadvahu :D :D a tebe uz nepomoze nic

ebi777

úžasná diéta,

radšej jesť zdravo menšie porcie, a tak chudnúť, ako si takýmito hlúposťami zničiť zdravie

týždeň jesť tvaroh a jablká? čo Vám načisto hrabe? telo potrebuje oveľa viac živín ako čo sa nachádza v tvarohu a v jablkách

Telo naštartuje núdzový režim, a zároveň si zapamätá, že nedostal to čo potreboval, a keď začnete jesť normálne všetko,,, tak si všetko bude ukladať do zásoby pre situáciu keby zase sa vyskytol núdzový stav, lebo si tú situáciu pamätá a priberiete naspäť 2x rýchlejšie

vitavi

Keď si mliečnymi výrobkami zničíš trávenia a následne celkový zdravotný stav, myslíš, že budeš pre niekoho príťažlivá ?

majka-g

ahojte..ja tuto dietu drzim treti den....a uz mi je zle z tych mliecnych vyrobkov...ale pokusim sa to vydrzat...
rada sa podelim o skusenosti, napady...pri dietovani.