Pokazil som to?

Príspevok v téme: Pokazil som to?
macko22

Cauko, mam taky problemik poznam jednu babu dost sa mi zacila uz skor ale vzdy som si myslel ze na tu by som nemal ani z dakeka, pacila sa mi ale neriesil som. Potom sme si zacali pisat, bolo to fajn zdala sa mi prijemna zata baba... aj ked bola niekedy taka nenapisala nikdy prva nevedel som co si mam mysliet ci je to pacenie sa obojstranne. Tak som sa asi zalubil do nej. Po case sme sa stretli niekolko krat, pri kazdom stretku som bol nervozny nevedel som co robit zo sebou srdce mi islo vyskocit som dost hanblivy a ked ide o babu ktora sa mi paci neviem da s noz velmi rozpravat od nervozity. Stretko boli v pohode nakoniec a prislo dalsie a dalsie az kym k niecomu nedoslo medzi nami viac krat sme spolu nieco mali, len problem bol ze takom stretku ked sme boli celu nov spolu bozkavali sa hladkali a pod. na dalsi den sme sa tvarili ako kamosi aspon ona tak pisala o inych veciach len jak o tom co po tom ved sa nieco stalo. Tak potom zas sa stalo nieco a zas a zas. Po poslednom stretku som cakal ze sa nieco udeje a nic, pisala uplne ine veci ako doslova blbosti, potom som nadobudol pocit ze ma vyuziva sice neviem naco ale tak ma napadlo ze sa hra. Absolutne som z nej nevedel vyjst. Ked som nenapisal tak nic ani stretko nevedela zorganitovat. Tak som nakoniec vymyslel taku blbost ze mam inu, povedal som kamaratovi ze nech jej povie ze mam uz inu a chodim s inou. Cakal som ako bude reagovat. A ona mi po nom len odkazala ze je prekvapena ale ze mi blahozela a praje mi vo vztahu vsetko dobre. A ze naozaj uprimne blahozela. A odvtedy si nepiseme. Vsetko skoncilo alebo mal by som to napravit? Poradte prosim

mm1a

nieco dost podobne sa stalo aj mne
a tiez som povedala ze gratulujem, preco? ako inak som mala zareagovat?
vies naprilad pre mna to bolo tiez ze neviem ci sa jemu pacim a ked mi oznamil ze niekoho ma, tak to beriem tak ze to rozhodol on
mam taky dojem ze ste na tom uplne rovnako hlavne tym ze ti uz nepise odvtedy, poviem ti presne preco- citi sa trapne lebo si sa jej zrejme pacil a nasiel si si inu (o com ona nevie ze to nie je pravda)neistota ci sa jej pacis, ci ona tebe, ked sa ti naozaj paci, SKUS TO u nej!! povedz jej co citis, lebo inak spolu nebudete nikdy, aspon by si si povedal ze si to skusil, lepsie ako nic nie?

macko22

A okrem ineho vsetci kamosi teda jeden taky najlepsi mi stale vravi ze to je taka baba na vela a ze jemu neni sympaticka a ze je cudna, a urcite ma len tak vyuziva a hra sa. Ale mohol by niekto takto predstierat uprimne bozky co vy z toho mal? a zase nie raz. Tak potom si nakoniec poviem ked ten kamos do mna huci, ze dobre som urobil ale vnutry citim ze nie ze som zle urobil. Inak nemal som este taky vatny vztah asi preto mi to nejde.

macko22

Žužova dakujem si velmi mila. Velmi podobny pribeh ako ten nas, len vas so stastnym koncom kedze ste spolu uz 2r. a nas pribeh vobec neviem ako sa skonci a ci uz neskoncil? A poviem uprimne v kuse ako debil sedim na socialnej sieti (kazdy vie na aku siet myslim) a zasibava z toho riadne. A pri tom stale rozmyslam co dalej ako dalej. No neviem nemam odvahu. Som asi trapny ja viem.

Žužova

Chlape..ja ta chápem..ja som taka ista vždy mi pisal iba on, a ked nenapísal alebo som ho nestretla cez víkend tvarila som sa predním že mi je to jedno ale vnutri som trpela(no to vedeli len moji kamaráti)..aj pár mesiacov sa mi neozýval a ja som to prvá urobit nedokázala..presne nechcela soms a vtierat,nevedela som ako ma on berie myslela som možno že ma ma len tak na hranie,aj ked v kutiku duše som velmi dufala a mala som štastie že ON nabral odvahu a prelomil to,priznal sa mi že ma lubi i ked to na nom dovtedy absolutne nebolo vidno ....možno aj ona je taká istá ako ja vtedy ,nemá dostatok sebavedomia aby ti prvá písala možno je sama na pochybách či sa ti páči... možno ste na tom rovnako vy dvaja... pozri ak neurobíš prvý krok možno sa toho nikdy nedočkáš ... Skus sa prekonat ,ak to nedokáže ona skus aspon ty ,aspon budeš vediet na čom si a možno tým naozaj vela získaš ..:)

macko22

Asi som debil ale stale cakam ze ona napise a bude sa zaujimat. Poviem vam je to taka osoba z ktorej he velmi tazko vyjst, mal som niekedy pocitu chladu z jej strany a potom zas bola mila. Nechcem sa vtierat ale stale dufam ze uprimne bozky nepredstierala. Cakam ze sa rozhybe ona vzdy cakala ze ja ale preco stale ja? Chcel som to nakopnut ale pokazil som to.

jajatko

ešte ma napadlo, že by si jej mohol napísať, že šak si môžete písať ako kamaráti aj keď si zadaný (teda ona si to myslí), že budete kecať o iných veciach, hm?