Krvacanie pocas sexu

Príspevok v téme: Krvacanie pocas sexu
Vačica78

Dobry den chcela by som sa opytat o co by mohlo ist ked sme si s priatelom vsimli po sulozi ze som krvacala....myslela som si ze som dostala menstruaciu o tyzden skor....no pocas dna som uz len mala jemne spinenie a dnes uz wobec nic....nechapem co to moze byt liecila som sa asi tyzden predtym na kvasinkovu infekciu moze to mat suvis? alebo mozem byt tehotna ked sa priatel pocas menstruacie do mna spravil? len hadam to nebude nic vazne :(

fero111111

nno sorry myslel som to tak ze nieco sa porusilo cievka ako napisala dole kocka nenapadlo ma to ako to nazvat a krvacala 2 dni no ale nebolo to take extra len sex bol tvrdsi a nosila vlozku 2 dni lebo mierne krvacala no sorry ze som to tak nazval

Lulu2011

mini kramy omg Fero, nastuduj si nieco o zenskom tele

tehotna nebudes pocas menstruacie, asi ti praksla nejaka cievka, mozes mat trhlinku z nepreliecenej infekcie, ked sa to zopakuje chod za lekarom

Liliana65

môže to byť niekedy spôsobené sexom, i ked možno nie je nejaký brutálny, stáva sa, že sa niečo poruší...

mavacaghar

ahoj
aj mna by zaujimalo ze preco ...tiez s ama po tom priatel pytal ze ci mam menstruaciu, ale kramy to nebol. preco som krvacala? nic extremne sme nerobili..