Ja to už nevydržím!

Príspevok v téme: Ja to už nevydržím!
ochchchchch

Žijem s ním už rok a pol v spoločnej domácnosti, máme malého syna...je strašne komunikatívny typ, rád vždy koketoval, vždy mi to vadilo...s krčmárkami, s predavačkami v obchode...idem s ním po meste a on vkuse nejakej žene, ktorú ani ja nepoznám "Ahoj, Ahoj, Ahoj"...prejdeme ďalej, zase ďalšej Ahoj, doslova ako keby bol celý šťastný, že sa môže pozdraviť...ja neviem či ja strašne žiarlim, či je to tým, že viem, aký bol v minulosti nechcem napísať že kurevník, ale také dačo...ja to už nevydržím s ním, zožiera ma tá žiarlivosť, to nie je normálne, ja chcem, aby sa chlap, keď ide so mnou po meste venoval iba výhradne mne a nevšímal si cudzie ženské...ja nehovorím že sa nemá pozdraviť, ale každej druhej sukni?...zožiera ma to vnútorne, ja neviem čo mám robiť...ja neviem, ženy, máte to aj vy tak, že vám to vadí, alebo to mám brať normálne??? ja sa asi zbláznim

LILIII

Toto je to spravne riesenie. Nechaj ho a venuj sa sebe ,mozno obaja najdete to svoje stastie uplne niekde inde.
Doprajte si ho navzajom .
Drzim ti palce ,aby si bola uz len stastna. :)

ochchchchch

...ešte chcem napísať, že ako som si toto uvedomila, je mi lepšie na duši...akoby mi spadol kameň zo srdca...dúfam mi to vydrží...samozrejme žijeme spolu naďalej v domácnosti,ale Ak! sa má niečo stať, nech sa stane...chcem všetko prijať s pokojom...

som strašne rada, že existuje takáto stránka, kde sa človek môže aspoň vykecať a ľudia na to reagujú...či už pozitívne, alebo negatívne...ďakujem úprimne za všetky reakcie

ochchchchch

Oslobodzujem tým sama seba, že už sa ním nebudem zaoberať...ak nemá byť môj, nech ide...myslím to v dobrom...nemá zmysel trápiť sa

ochchchchch

Fleur-de-lis máš úplnú pravdu...ja som prehnane žiarlivá, on koketný a stretli sme sa...nie je to dobrá kombinácia ja viem, ale je medzi nami láska...ja ale neviem, ako sa mám zbaviť tejto prehnanej žiarlivosti,ja keď ho vidím, ako "milo, inteligentne a úctivo" sa správa aj k cudzím ženám, nie iba ku mne, ako s nimi nemá problém prebrať akýkolvek problém, ako ženy po ňom idú, mňa to zabíja....viem,že sa mu ženy páčia, vela krát mi povedal, že keď muž stretne na ulici peknú ženu, hneď si predstavuje, ako by s ňou bol v posteli...to ale akože si predstavoval,keď ešte nemal mňa,čomu samozrejme NEVERÍM, nie som naivná :-) a asi tým mi dal toho chrobáka do hlavy,že si teraz myslím,že si to predstavuje s tými druhými ženami...neviem,či ma chápete...bol teraz cez víkend pracovať v kolektíve cudzích žien, ešte ich aj viezol autom do roboty a z roboty...ja neviem,ako tie ženy vyzerajú,či boli pekné alebo nie, či sa mu páčili ale viem,že s nimi prekecal minimálne celú cestu autom a celú šichtu v robote a viete si predstaviť, ako som z toho bola na nervy.............dnes som mu povedala,že sa už nemienim kôli nemu trápiť,ani už nemienim na neho žiarliť,pretože ma to zabíja...povedala som, že ho nechávam ísť,že ho púšťam od seba, že ak pôjde za inou ženou, alebo bude chcieť ísť, nech ide, alebo ak jeho bude chcieť iná žena, nech si ho berie...začínam sa zaoberať už len sama sebou, aj tak bude len tak, ako chce boh...povedala som si, že sa oslobodzujem od týchto myšlienok o ňom, čo ma ničia, čo si myslím,že robí a nechávam veciam voľný priebeh...

ochchchchch

LILIII presne ako píšeš...predpokladala som, že miluje len mňa, pretože mi to vždy tvrdil, aj mi to stále tvrdí...tak som mu uverila jednoducho...spravil pre mňa už veľmi veľa...len mi vadia tie jeho pohlady po iných ženách...a jeho prílišná komunikatívnosť...teda aspoň podľa mňa,ja ho tak vidím,on tvrdí,že je to normálne, že sa rád povypráva...

Mima.89

Takéto typy sa nemenia, ver mi, bude mať 50 a stále to bude robiť, prípadne ťa vymení za mladšiu a krajšiu. Ja proste nechápem takéto ženy, prečo, prečo prečo si začínajú s takýmito mužmi a potom sa sťažujú....

IgorDS

prepac, nic ma do toho, ale ked si vedela ze predtym bol dost "prelietavy" tak naco si si s nim vobec zacala?? Nepredpokladala si snad ze sa zmeni..

Fleur-de-lis

podľa mňa je odpoveď, že ty si žiarlivá a on koketník. Ale ste sa stretli...
Že si žiarlivá usudzujem z toho "ja chcem, aby sa chlap, keď ide so mnou po meste venoval iba výhradne mne a nevšímal si cudzie ženské"
Nuž je to nereálna túžba a ani nie je dobrá a správna. Pokiaľ nemáš slepého chlapa, alebo nejakého úplne hanblivého, že sa pozerá len pod nohy, tak je úplne prirodzené a normálne, že si všíma, čo sa deje okolo. Súčasťou toho sú aj iní ľudia. Chcieť od muža, aby bol ako v krabici len s tebou a zvyšok sveta preňho neexistoval je sebecké a deštruktívne.
Ale rozumiem z čoho plynie táto tvoja túžba/potreba. Sama máš problém so sebaprijatím, nevnímaš sa ako dosť dobrá. Tvoj priateľ má rovnaký problém, len ho rieši inak. Svoju dostatočnosť si dokazuje cez ženy. Táto kombinácia vás ničí.

Dostala si sa sama do tejto kaše. Prečo si s takým mužom ak ti to vadí? Prečo máte spolu dieťa? Prečo si nerozmýšľala pred tým, než si sa s ním dala dokopy a mala dieťa a začala žiť? Dala si si tú námahu ho predtým spoznať?
Ja viem, že to znie brutálne, ale v určitom zmysle sa nemáš právo naňho hnevať, lebo to boli tvoje dobrovoľné rozhodnutia. Nikto ťa nenútil s ním chodiť, spať s ním... V prvom rade potrebuješ prebrať za to zodpovednosť a prestať hádzať vinu naňho. On je aký je a ty si si ho vybrala dobrovoľne. Že ty teraz trpíš pre svoju slabosť a hlúposť ma až tak netrápi, lebo verím, že sa z toho poučíš a že začneš používať rozum, ktorý ti Boh nedal nadarmo. Trápi ma ale, že tvoj nevinný syn teraz bude vyrastať v nefunkčnej rodine. Aký obraz muža sa mu dostane? Ako sa naučí zodpovednému vzťahu plného lásky? Keď bude vidieť váš nefunkčný vzťah ... Ako nájde svoju hodnotu keď obidvaja rodičia mu dávajú príklad sebaneistoty? Tento chlapec má namiešané na nešťastný život. Dúfam a modlím sa, aby mu Boh dal do cesty ľudí, ktorí mu budú dobrým príkladom a povedú ho správnou cestou.

A čo s vami dvoma? Ak si veriaca pros Boha o milosti a pomoc, nech ťa vedie Duchom Svätým. Svoj pocit menejcennosti môžeš skúsiť uzdraviť aj cez terapiu. Musíš začať od seba. Jedine nad sebou máš kontrolu, jedine seba máš moc zmeniť. A partnera zveruj do Božích rúk. Nič iné teraz robiť nemôžeš, len sa modliť aby mu Duch Svätý otvoril oči. A chráň svojho syna. Chráň ho pred vašimi hádkami, nesmie ich vidieť! Nikdy nehovor pred ním zlé na jeho otca.