Ja to už nevydržím!

Príspevok v téme: Ja to už nevydržím!
ochchchchch

Žijem s ním už rok a pol v spoločnej domácnosti, máme malého syna...je strašne komunikatívny typ, rád vždy koketoval, vždy mi to vadilo...s krčmárkami, s predavačkami v obchode...idem s ním po meste a on vkuse nejakej žene, ktorú ani ja nepoznám "Ahoj, Ahoj, Ahoj"...prejdeme ďalej, zase ďalšej Ahoj, doslova ako keby bol celý šťastný, že sa môže pozdraviť...ja neviem či ja strašne žiarlim, či je to tým, že viem, aký bol v minulosti nechcem napísať že kurevník, ale také dačo...ja to už nevydržím s ním, zožiera ma tá žiarlivosť, to nie je normálne, ja chcem, aby sa chlap, keď ide so mnou po meste venoval iba výhradne mne a nevšímal si cudzie ženské...ja nehovorím že sa nemá pozdraviť, ale každej druhej sukni?...zožiera ma to vnútorne, ja neviem čo mám robiť...ja neviem, ženy, máte to aj vy tak, že vám to vadí, alebo to mám brať normálne??? ja sa asi zbláznim

kungfusrac

Ak ti vadi, ze sa pozna s inymi a aj ich zdravi, tak si velmi sebecka a netolerantna. Bud rada, ze si najde cas na teba.

sob rudolf

ochchchchch, pokiaľ nemáš telepatické schopnosti na obzvlášť vysokej úrovni, recenzovať partnerovi myšlienky bude asi dosť ťažké. No ak vie (?), že ti jeho správanie prekáža a napriek tomu to nemieni (?)obmedziť, tak potom každá rada drahá....:/

ochchchchch

joj som rada, že to tak nevidím len ja...jasné že som mu hovorila, že mi to vadí...hovorí že prehnane žiarlim, že to sú ženy, ktoré on pozná z minulosti...napr. na pošte má jednu mladú, takú fešandu a tam keď prídeme,ešte ani cez dvere neprejdeme a už si ide krk vykrútiť,aby na ňu videl a mohol sa pozdraviť...alebo v drogérii...robia samé kočky za pokladňou, ideme okolo, tak furt čumí do toho výkladu, furt sa tam musí pozreť, asi či neni tá pekná práve za pokladňou...takto to ja vidím...ja neviem,či mne šibe alebo on to preháňa, no mňa to zožiera...aj teraz sme sa kôli tomu pohádali

mrcina

nie je to normalne, on sa asi potrebuje pred tebou tymto sposobom pred tebou predvadzat, zvysuje to jeho sebavedomie
v skutocnosti je to chudak..

lilyiankaa

aj si mu hovorila, že ti to vadí? on je asi dosť nevyzretý jedinec, alebo aj sebecký, keďže absolútne neberie ohľad na to, že pri tebe je to správanie totálne neprípustné a nepríjemné ..... samozrejme tým netvrdím, že ak nie je s tebou, mal by to robiť ... neviem prečo taký je, ale som ja mala takého chlapa neskutočne by mi to vadilo....