Neviem sa z toho dostať...

Príspevok v téme: Neviem sa z toho dostať...
killer

V sobotu som sa zoznámil z jednou babou na diskoteke, o okolnosti sa teraz nejedná lebo by to bolo na dlhé...Skratka nie som ten typ chlapca ktorý si jednoducho vsimne ze sa niekomu paci, neviem preco?? Po hodine snou mi doslo ze by sa rada ´´bližšie´´ zoznámila (kazdy dufam vie načo myslím ;). Rozhovory ktoré sme spolu viedli zväčša začínala ona a ja som len blbo pritakával. Mrzí ma to lebo sa mi velmi páčila. Nevedel som ako mam začať, co jej povedať...aby som sa necitil trapne alebo aby som nevyzeral ako dement, tak som radsej nic nehovoril, len sedel vedla nej. Doslova som bol dokopaní k prvému bozku...pacilo sa jej to (dufam) a tak sme pokracovali dalej;)atd. atd. Jej bozky boli velmi zmyselné a jemné bol som z nej hotový. Velmi sa mi páčila škoda ze byvala niekde pri Trnave to je asi 150km odomna. K nicomu podstatnému medzi nami neprislo aspon som to tak citil z jej strany, len si chcela uzit a za obet som padol ja. Na druhy den bola chladná a ani moje cislo si nevypitala ani nic. Cakal som ze povie aspon ´´´bolo mi stebou dobre´´ alebo nieco v tom zmysle, ale nic ´´len´´ AHOJ. Odkedy som ju nevydel na nu myslim asi kazdu minutu, neviem na nu zabudnut uplne som sa namotal asi to je laska. Chíba mi a rad by som ju este vydel ale ked si domyslim ze to co bolo v sobotu pre nu neznamenalo nic a ze na druhy den na to zabudla tak mi je trapne. Cakal som podstatne viac. Som z toho uplne hotový;( A pritom na tom zo skusenostami zo zenami nie som nejak dobre. Tak ziadam o radu, ako sa z tohto priserného stavu dostat, lebo ja si asi sam neporadim. Dik

chrobak

Mila xyz skus sa ho este raz opytat,ale priamo,preco je taky a co sa zmenilo vo vasom vztahu,ze sa tak sprava.Ak nepovie co a ako,tak si premysli co chces.Ale vztah,ktory ani naozajstnym vztahom nie je a len ti ublizuje nema podla mna velmi dobru buducnost.Urcite sa najde aj niekto,kto ta bude mat rad rovnako ako ty jeho a budete mat super vztah.

xyz

Hm...chcela by som poprosit o Vas nazor.
mam priatela, resp. asi uz kamarata, spoznali sme sa v lete. Pozname sa skoro rok. Zacalo to priatelstvom, postupne sme zostavali priatelia. Aspon on to tak bral, bolo mi s nym super, ale postupne sa mi zacal vyhybat, chce sa nadalej stretavat ako kamarat, ale nechce so mnou nic intimne mat. Nechapem to, ked som sa chcela rozist, bral to, ze som mala zly den a tvaril sa, ze to mam nechat tak. Ked som sa ho spytala ci niekoho ma, odpovedal, ze nama ani kamaratku ani priatelku, chcel by sa nadalej stretavat ale nerozumiem mu. Boli ma to, ja by som chcela nieco viacej, on to vie, no chova sa ako keby to nepocul. Neviem sa s tym vysporiadat, ci sa rozist, alebo to brat ako kamaratstvo, ktore ja kedze ho mam rada, si nebudem vediet prijat. Co si o tom myslite?..dik za Vas nazor

dalila

No niekedy sa to stava..mne sa to stalo s chalanom..ce to cas,snaz sa na to zabudnut..hovori sa ze ak niekoho zaujmes ozve sa, ak sa neozve do dvoch dni bol si len jeden z mnohych takze nemas co lutovat a bud rad ze to tak skoncilo..neskor by si sa len trapil a viac pre niekoho kto ti za to ani nestal..proste to tak malo byt..pekny dnik a radost do zivota

lucik222

hm chce to urcite cas a podla mna mozes byt aj rad, ze nieste spolu....ved stalo by ti za to take "povolne" dievca?? najdes si lepsiu :)

chrobak

Ahoj.Dufam,ze to nebudes brat,ze ti nieco vycitam,ale nezaujala ta prave tym,aka bola sebavedoma,ze vedela co chce a isla si za tym?Baby to podla mna zazivaju dost casto,fajn chalan,vie co chce,stravia spolu noc a potom si myslia,ze ich miluju.Ale to nie je laska,len ta niekto zaujal tym,ze bol vynimocny a vobec nie taky ako tuctove dievcatka.Ver mi,ze ono to prejde a po case uz ani nebudes vediet,co sa ti tak na nej pacilo