Páči sa mi jeho brat

Príspevok v téme: Páči sa mi jeho brat
teguelinka

mám dlho partnera(27),najprv som jeho mladšieho brata neznášala,že je neslušný,nevie sa chovať (má 22 rokov),ide sa ženiť.podobajú sa výzorovo veľmi,ako bratia,ale jeho mladší brat je aj povahovo úplne iný,extrovert atd,čo sa mne veľmi páči.Môj je utiahnutý,tichý introvert.A tiež výzorovo je mladší brat oveľa krajší.Maká v posilke,dbá o seba,svoje zdravie,krásne sa oblieka.Môj nedbá o nič,má zlú postavu,nedbá o oblečenie o nič.Jeho brat je taký priamy,úprimný,môj je dosť tajnostkársky,klamársky.všetko v sebe dusí,jeho brat všetko povie tak ako je.Viem,že aj ja sa jeho mladšiemu bratovi páčim,povedal vraj o mne dvakrát,že som inteligentná a krásna žena,ale ide sa ženiť!
nechcela by som ho ,to je jasné,milujem priateľa,ale páči sa mi viac jeho brat.asi je to choré priznanie,ale čo s tým?

_meno

ahoj teguelinka

je mi potesim ti pomoct :

tvoj partner by mal byt clovek, ktory je pekny, extrovert, stara sa o seba a svoju postavu.

s priatelom by si sa mala v dobrom rozist, casom by sa tieto problemy stupnovali (ty by si zacala vinit jeho zato, akym nikdy nebol). On by nechapavo krutiac hlavou bol mozno sklamany, ze si v nom videla niekoho ineho.

(to s mladsim bratom co si napisala nema zmysel rozoberat, mojim cielom je pomoct tebe byt stastna, co umozni nasledne byt stastnym aj ludom v tvojom okoli)

pekny dnik a vela stastia do zivota :-)

teguelinka

phoe neriešim.Len vravím,že sa mi páči.Viem,že sa ide ženiť.A ja by som ho určite nechcela na vzťah.nerozbila by som bratom vzťah.lebo môj partner ma moc miluje a chce sa ženiť.netvrdím,že sa mi moj partner nepáči,páči sa mi,ale jeho brat je iná kasta.to vidia a vravia všetci.

phoe

Neviem co riesis, ide sa ženit, že ta pochválil neznamená že by ta aj chcel, možno tak na sex. Keď nie si spokojna vovztahu tak sa rozid. Tvrdis ze partnera milujes ale podla mňa klames samu seba. Nepaci sa ti jeho vyzor ani povaha.

teguelinka

proste fyzicky a na vzhlad ma oveľa viac priťahuje jeho brat,ale samozrejme môj chalan je mudrejší,viac toho v živote už dokázal,je zodpovednejší,hento je len taký vetroplach ešte.A ked vidím tú jeho nevestu nastávajúcu:D heh tak sa len musím smiať,to si teda " čudo " parádne vybral,ale tak jeho vec

teguelinka

mna na tom najviac štve,že ich VKUSE porovnávam furt,tých dvoch bratov.a ked si prdstavím,ako som ho najprv neznášala a kydala naňho,že aký je hnusný ku mne,jeho správanie voči mne bolo otrasné(ani ma napr: nepozdravil atd)kedysi.Trieskala s ním ppuberta.ale ako vyrástol a zmužnel,tak je úplne iný.Pekný omnoho viac,neskutočne sa mi páči jeho prístup k ivotu,niekedy sa samej seba pýtam,ako môžu byť bratia dvaja ,kt.majú rovnakých rodičov takkí strašne odlišní,ako ohen a voda.a Mne sa vždy páčili chlapi,ako je jeho mladší brat.
je vždy pekne vyvonaný,pekne učesaný,krajšíe črty tváre,nádherná dokonalá mužná postava,nie ako moj chalan:(
a to vidno,cvičí,sstará sa,aj jeho hlas sa mi viac páči.nemala by som porovnávať ,viem,som si toho vedomákaždý sme iný.
ale ked si porovnám ich dvoch:( môj sa nestará o seba,všetko mu je drahé,nechce si kúpiť žiadny sveter nový,nič nové,necvičí,nestará sa o seba.to je úplne ako den a noc.
je to divné celé.nechápem tomu,ako môžu byť tak iný

TudleDudle

Nie, preco by to bolo chore ,je to normalne . Aj mne sa paci jeden chalan a ani si nevies predstavit ake hriesne myslienky obcas mavam no je sice krasny a dokonca ma casto provokuje a skusa ci nepodlahnem no je to vlastne ,len taka svalnata prazna "bukvica"
Pohladny je ,ale ja som sa zalaskovala do ineho ,takeho omnoho omnoho dokonalejsieho i ked sa mi vela ludi cuduje no necham ich cudovat sa nadalej . :)

teguelinka

Lulu viem,však práve to.Ide sa ženiť,ale vravím,aj keby nie,tak by som toto nikdy neurobila.nie som ten typ ženy,čo by toto dokázal.len len--ked som v jeho spoločnosti tak som nervozna a páči sa mi oveľa oveľa viac vyzorovo ,ako moj partner:(a je naozaj podstatne krajší,sympatickejší,otvorenejší.Na to,ako som ho kedysi neznášala,tak teraz som z neho hotová.darí sa mi to perfektne skrývať,ale...