Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Časté močenie?

Príspevok v téme: Časté močenie?
mimaa30

Dobry vecer, mam problem s castym mocenim ani nie tak castym ako takym ze vylucim velke mnozstvo mocu, to znamena ze mam pocit ze sa pri kazdom moceni organizmus velmi odvodni. Dost som koli tomu aj schudla lebo stracam vela vody, a priznam sa vela jej nedoplnam lebo vobec nesom smadna. Po kave idem 2x na zachod a vyjde velke mnozstvo mocu a ked sa postavim na vahu tak mam aj hned kilo menej. Tento stav trva asi 3-4 mesiace. Predtym som mala opacny problem nemocila som, bola som naliata nohy opuchnute casto a tak. Pred menstruaciou alebo pocas nej vzdy sa trosku zavodnim a mam aj 2kg viac. Mozete to mat suvis so zenskymi vecami? Je to nejaky problem? Casto sa koli odbodnenemu organizmu citim slaba. Poradte v com je problem mam ist za lekarkou?

ajkamajka

Ahoj,ja by som ti poradila navstivit jedno centrum bioregulacnej mediciny,kde sa lekari zameriavaju na celostnu medicinu. Urobia ti tam take specialne biorezonancne vysetrenie za 15€, to je taka celkova analyza organizmu a na zaklade zistenia, ak sa nieco zisti, tak ti daju aj liecbu, kt. pozostava z prirodnych liekov, ziadna chemia. Da sa objednat v ramci SR, jedno centrum je v KE a jedno v BA, ale maju aj lekarov externistov, co posobia po inych mestach. Treba sa tam iba objednat. Ak chces , dam ti tam cislo, napis mi: hekate1@azet.sk

_meno

Ahoj mimaa

Pre spravnu cyrkulaciu vody sa odporuca 1,5 az 3 za den.
(Ak si malicka bez pohybu tych 1.5 litra minimalne :-)

Vodu pi cistu y tocky-v pohari nechaj odstat 2 minuty, kym voda nie je uplne cira. Vtedy je prijemnejsia.

Slaba vymena vody v tele sa prejavuje zltym mocom (ked das telu vodu, zbavi sa tej starej - a kedze ta bola v ludskom tele dlho, je od obliciek tmava?).

Kava ako vsetky drogy odvodnuju - okrem aktualneho znizenia vodnosti tela sposobuju jeho pravidelne vykyvovanie.

Spuchnute nohy su tusim prejavom neprekrvenia a neprecitenia svalov - sport s nohamí masaze, podlozka pod nohy. Pozor na to, to ze Vas bolia klby a slachy je problem neovladania svalov, tie su tu na udrzanie zataze...klb a slacha velmi bolestivo prebera funkciu svalov, su stavane na pohyb, nie na silu.