Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

NAC

RNG

Kde si co objednas , je tvoja zalezitost. Ja tu len uvadzam, ze iherb ma pomerne dobry vyber a ceny a najlacnejsie postovne na Slovensko momentalne.
Na kyseliny su doplnky ako betain HCl, pepsin HCl alebo ich kombinacia, ale aj L-lysin HCl a ine.
Kolko ti treba doplnit s akym jedlom, to je velmi individualne, ak si s vacsim jedlom pitim neriedis kyseliny, mozno ti postaci aj jedna tabletka/kapsula.
Mne staci obvykle jedna, velmi zriedkavo beriem 2, ked po jedle vela pijem, co je odomna hlupe, kedze viem, ze mam nedostatok kyselin. A este horsie, ked pijem nieco sladke alebo na maso zjem sladky mucnik
Takze sa musis naucit poznavat potreby a signaly svojho tela a doplnat podla jeho potreby.
Na chyby, tj prilis slabe zaludocne kyseliny , doplatis palou

klokan

Uz tomu rozumiem,velmi pekne dakujem. Este ak smiem poprosit o radu ohladom tej kyseliny na travenie. To tiez z toho iherbu objednat? Ktoru a ako to uzivat? Lebo predpokladam ze tam to bude treba tiez nejako riedit alebo dat na nieco pozor...ako to uzivat? Dakujem!! To oregano mam uzivat nadalej?

RNG

NAC je odhlienovac a odmaskovac roznych zamaskovanych infekcii. Nic viac.
S travenim nema nic spolocne.
Travenie je vec dostatku kyselin, enzymov mikrovlaknin a probiotik. Chybajuce sa da doplnit.
A mikrovlakniny a probiotika v nasej dnesnej potrave su v nedostatku, tj si ich treba cely zivot doplnovat.
Probiotika treba obcas nasadit a pri dostatku mikrovlaknin sa sami rozmnozuju. Plne osadene creva probiotikami ich maju az 1 kg, tj mnohotisicnasobok tych malickych kapsuliek , co su vlastne len nasada.

klokan

Ano dakujem za odpoved. Oregano m od firmy now ako si rng odporucal a nac takisto. Budem to teda viac riedit,dakujem. Mal by som ale este otazocku, naco vlastne to nac je dobre. Ja to uzivam proti zahlieneniu ako si tu niekde odporucal,ale potom som zas niekde cital ze treba brat kyseliny na dobre travenie,mam uz z toho trochu zmatok,je tu vela informacii a vela produktov pre laika ako s ja..je ta nac tiez kyselina na travenie Alebo je ten betain nieco celkom ine..nemoz uzivat vsetko naraz..

RNG

NAC= acetyl cystein=kysla forma aminokyseliny. Tu treba riedit dostatkom vody
Oreganovy olej je korenina, silna korenina, takze ju doporucujem brat len vo forme entericky kapsul, tj takych co sa nerozpustia v zaludku ale az v crevach, ktore nie su tak citlive na tuto koreninu ako zaludok. A samozrejme brat len s jedlom aby sa to rozriedilo, .
Vsetky koncentrovane aromaticke oleje su palive, tj treba ich casto riedit az 100:1 a viac.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.