Psychiater Mudr. Vaškovský

LadyOpium

no mne sa taky aj zdal...ale kaslat nanho...ked budem mat dost financii odidem do ba byvat co je mo zivotny sen a tym padom aj zmenim psychiatra

svetlana951

Ešte horší, tvári sa akože kamarátsky a potom začne z teba žmýkať peniaze, že toto a tamto poisťovňa nepreplatí. A po nejakom čase už sa ani netvári že ťa vníma. Už ťa má v kartotéke, prachy mu idu a pacient je ukradnutý. Teda čím dlhšie je chorý, tým lepšie.

kabel

mila lady, tvojej psychiatricke povolili nervy, tomu sa vobec necuduj, mne z teba uz tiez povolili, a to nie som tvoj psychiater.

LadyOpium

ked ja neviem ci po roku nezistim ze s nim sa neda vyjst lebo som nasla psychiatricku a nic som o nej nevedela tak som sa s nou rozpravala ze som myslela ze bude ma chapat a ona len ze ked som jej hovorikao ppp tak na mna hucala zecci mam 150kilo ze mi treba chdnut ci sa nevidim ze som stihla a kraviny ona si mysli ze ked je psychiatricka moze pacientov aj urazat aj ed som povedala ze menim psychiatra povedala ze no zmen nech he zabava uplna ignoracia ohladom zhorsenia stavu a bagatelizovanie zhorsenia stavu..preto chcem vediet ci nieni aj on taky nahodou