Priateľ ma ,,ohovára,,

Príspevok v téme: Priateľ ma ,,ohovára,,
sajmonka2525

S priateľom sme spolu 2 roky. On má 26 ja 20. Nikdy predtým nemal priateľku dlhšie. Vždy len rok a menej.Žil život ako: každý víkend žúrky, baby, kamaráti, opijačky, lásky na jednu noc ( lebo je chlap za ktorým sa otočia baby) a podobne. Odkedy sme spolu snažil sa polepšiť. Podarilo sa mu to. Raz, dvakrát ide s chalanmi von si vypiť, čo mne nevadí. Veď každý máme právo žiť si tak trochu aj ten ,,svoj život,,. Rozumieme si, máme sa radi, on mi tvrdí že ma miluje a chce byť so mnou navždy, ja cítim to isté.
Lenže problém je v tom že raz keď som bola u neho sama, išla so na internet a on bol prihlásený na facebooku. A niečo mi hovorilo aby som len tak nakukla do správ. A ako som to otvorila boli tam konverzácie so slečnami, ktorým sa sťažoval akú má on frajerku. Napríklad nevedel mi prísť na meno , len ma volal že raketa (myslel tým že viem o každom jeho kroku a podobne), že tá moja mi včera spravila akurát tak špagety, že on so mnou vôbec neplánuje také veci ako svadbu, že ma na mňa nervy, nemám na ňu náladu a podobne.

Neviem čo mám robiť.Lebo keď sme spolu on sa tvári že sa nič nedeje. Keď som mu spravila špagety tak si ich vychutnával, lebo ich chcel. Neviem čo chce tým dokázať. Nechcem mu povedať že som sa mu hrabala v správach. Lebo máme dohodu že toto robiť nebudeme lebo je to každého vlastné súkromie.

Prosím pomôžte mi, má tu niekto takú skúsenosť? :(

Sevrin

Je to stará téma, tí dvaja sú už zrejme dávno rozídení, ale k tomuto pár vecí by som mal.

1. Súkromie. Porušila si jeho súkromie, v normálnom prípade by to nemalo byť tolerované. Ale keďže narušením súkromia si zistila závažné veci o svojom "priateľovi", tak myslím, že z určitého pohľadu by to malo byť v poriadku. Vo vzťahu by nemali byť tajnosti najmä nie vtedy, ak ťa evidentne ťahá za nos.

2. Tu inak ako na rozchod to nevidím. Ak spolu chodíte a on si píše s inými babami, kde ti ani nevie prísť na meno a vypomôže si slovkom raketa, tak to dehonestácia jak delo. Ak si ťa neváži už teraz, tak lepši to sotva bude, chlapi sa moc nemenia, iba ak dostanú kladivom po hlave.

3. Z určitého pohľadu si môžeš za to aj sama, vy ženy často nerozmýšľate, dávate sa dokopy s rôznymi pablbmi, zrejme to bude v génoch, vy proste musíte asi cítiť, že o toho chlapa musíte nejakým spôsobom ako keby bojovať s ostatnými ženami a tak dať najavo, že ste niečo viac ako sokyne. Zbalíte playboya, a potom vyplakávate, že sa nechce zmeniť podľa vašich predstáv. No ale máte, čo ste chceli. Však s tými normálnymi, čo sa neobzerajú po iných, necítite pri nich žiadne napätie, že "čo ak má inú", je takaaaa nuda.

SadP

Podla mna problem sucasnych zien je, ze nevedia byt same a uz nieje z coho vyberat. Fakt aspon tak polovica chlapov, su takito idioti, a vseliaki dalsi, ktorych si len dokola vymienaju. Lenze rodina, to je laska na cely zivot, aby boli aj deti stastne, ze maju otca... to nieje, ze najst si priatela, za 2-3 roky ho poslat do certa, a potom hladat dalsieho... takze co maju tie zeny robit? Ostat sami, ako mnisky, bez deti.... no neviem... podla mna to robia zo zufalstva, proste vela tych dobrych muzov je zadanych a vernych a az do smrti... tak vyberaju z tych nezadanych, medzi ktorymi je vela takychto.,.. a stale sa sklamavaju. Ale co maju robit, zjavne nieje dost dobrych muzov pre vsetkych... a navyse, niektori ti "zli" sa potom v laske a vztahu aj zmenia... to je to preco to robia, ze dufaju, ze ten ich sa napravi... ale velmi casto sa to nedeje. Zase ani zenu nebavi zit samu... abez rodiny deti, otca svojich deti... co maju robit , musia skusat, aj z takychto expertov, ci sa nahodou nezmenia...

malamysicka

Dievca a tebe nestaci uz len to, ze vobec pise na FB inym zenam? To co je za vztah? V jeho veku maju druhi uz rodiny. Predpokladam, ze mlady si cese vlasy nabok, je mu vidiet pol rite a nahana pokemonov, to je teda uroven. A ty si handra, ze s nim este si? Preboha zeny, majte uctu k sebe samym! Ved toto je normalne na smiech

Iwanajar

Ahoj zazila som nieco podobne avsak moj priatel (teraz uz ex) ma ohovaral s mojou najlepsou kamaratkou co bolo o to viac bolestivejsie. Vykasli sa na nho. Nevedie to k nicomu. Hovorim z vlastnej skusenosti. Po case som dokonca zistila ze nieco spolu mali, takze aby tvoj frjer nejak tak nedopadol. Ten moj mal tiez rad zeny a aj ma ..a diskoteky preferoval aj ked bol so mnou. A tymto spravanim si chcel len zvysit svoje ego nic viac

quentinka

Akú druhú šancu mu má dávať?
Veď už úvode sajmonka píše,že vystriedal dosť báb a ona je s ním doteraz najdlhšie.Zrejme mu to takto celkom vyhovuje.Tie predhádzajúce asi neboli také zhovievavé..
Ale keď je pekný,že sa za ním baby otačajú,čo má robiť??:D

kabel

sa zobudis, dievca, ked budes mat doma dieta na prsniku a on napise na FB, ze ich mas vytahane z kojenia, ze sex nestoji za nic a ze varis pomyje...len potom bude neskoro

Maoam

:D zozerie spagety, ktore si sam zelal a potom ohovara na nete pred inymi babami, ach boze, kreten, a ze 'raketa', tak nech si najde lepsiu, ked je uz tak in...