Priateľ ma ,,ohovára,,

Príspevok v téme: Priateľ ma ,,ohovára,,
sajmonka2525

S priateľom sme spolu 2 roky. On má 26 ja 20. Nikdy predtým nemal priateľku dlhšie. Vždy len rok a menej.Žil život ako: každý víkend žúrky, baby, kamaráti, opijačky, lásky na jednu noc ( lebo je chlap za ktorým sa otočia baby) a podobne. Odkedy sme spolu snažil sa polepšiť. Podarilo sa mu to. Raz, dvakrát ide s chalanmi von si vypiť, čo mne nevadí. Veď každý máme právo žiť si tak trochu aj ten ,,svoj život,,. Rozumieme si, máme sa radi, on mi tvrdí že ma miluje a chce byť so mnou navždy, ja cítim to isté.
Lenže problém je v tom že raz keď som bola u neho sama, išla so na internet a on bol prihlásený na facebooku. A niečo mi hovorilo aby som len tak nakukla do správ. A ako som to otvorila boli tam konverzácie so slečnami, ktorým sa sťažoval akú má on frajerku. Napríklad nevedel mi prísť na meno , len ma volal že raketa (myslel tým že viem o každom jeho kroku a podobne), že tá moja mi včera spravila akurát tak špagety, že on so mnou vôbec neplánuje také veci ako svadbu, že ma na mňa nervy, nemám na ňu náladu a podobne.

Neviem čo mám robiť.Lebo keď sme spolu on sa tvári že sa nič nedeje. Keď som mu spravila špagety tak si ich vychutnával, lebo ich chcel. Neviem čo chce tým dokázať. Nechcem mu povedať že som sa mu hrabala v správach. Lebo máme dohodu že toto robiť nebudeme lebo je to každého vlastné súkromie.

Prosím pomôžte mi, má tu niekto takú skúsenosť? :(

Kiara24

Fleur-de-lis ono v tom moze byt nedovera, ale to asi cloveku nieco nasepkava, takze dobre ze tak urobila. Mne sa tiez raz stalo pri byvalom, ze som musela mu pozriet spravy...a intuicia ma nezradila.

Sajmonka - odmlcat sa? podla mna blbost. Hovorim ti, ze nevydrzis. Lebo ten pocit a vedomie, ze nieco take vies ta bude drzat a zozierat. Nehadz problem pod koberec, vyries to.

nathalia8

sajmonka,urob ako tu bolo radené.
Kiara mala výborný nápad,
nech ti ukaže FB,ak nema tajomstva,ty nemáš problem mu ukazat FB.
a ak neukaže a bude sa vyhovarat,tak nestoji za to byť s ním.teraz si asi doma nie??inak by si nepisala,keby si bola s ním.
ale urob tak,si mladučká máš 20,to si myslíš že už chalana vhodneho pre teba,a takeho ktorá si ozaj zasluži lásku,nenájdeš??velmi sa mýliš.
nebudeš predsa dávat takému lásku,ktorý si ta neváži,a nezasluži si ta-a ešte mu aj upraceš,navaríš,robiš všetko aby bol spokojný,a pozri-on na teba kydá.nechaj toho chlapca,daj mu pocitit,že ty si tá,ktorá si váži samu seba,a nebude si z teba robit.....a to ti vravel ze chce byt s tebou navždy.

sajmonka2525

nathalia8:
Mala som nejakú robotu, preto píšem tak dlhšie.:)
Lenže mali sme plány dobudúcna spoločné, ťažko by sa mi žilo bezneho.A zasa odznovu niekoho spoznávať, milujem ho strašne.
Rozmýšľala som aj nad tým, že naozaj sa s ním prestanem stretávať a tak uvidím či bude za mnou smútiť, alebo to bude mať úplne ,,na háku,, a vhupne do nového života naplno.
Či myslíš, že to je hlúposť?

Fleur-de-lis

a tebe do očí hovorí, ako ťa miluje a to ti nie je jasné, že ma dve tváre? A máš sa ty sama aspoň trocha rada?
Ja neviem či ho ľúbiš alebo či si "len" zaľúbená. Každopádne máme rozum na to, aby nás ochránil vtedy keď city sklamú.
Veď s ním ostaň ak chceš, ale ty zo seba robíš handru...
A očividne mu nedôveruješ. Ja som partnerovi nikdy nepozerala maily ani sms, aj keď na to mám kopu príležitostí.
Ten tvoj vnútorný hlas, ktorý ti pošepol nech to spravíš bol asi od samého Boha, aby ťa od neho ochránil.
Ale človek sa niekedy naučí len na svojich chybách. Možno sa potrebuješ spáliť aby si pochopila...

nathalia8

kiara,presne si tak napísala ako by to malo byť-takže sajmonka do toho,urob to,my budeme spolu s tebou,ak bude treba pomožeme ti psychicky to zvladat,ak ostaneš sama,neboj.ukáž mu,žťe ty nie si taka hlupana,za aku ta považuje.drž sa

Kiara24

Fero, myslim si, ze nemas az tak pravdu. Je sice nepekne sa niekomu sparat v sukromi, ale na druhej strane jej to tak nezazlievaj. Aspon sa dozvedela pravdu a ona môze konat. Ona sa hrabala, ale co on? Sa o svojej partnerke hnusne vyjadroval.

Sajmonka, tazko povedat co by som robila v tvojej situacii. Kazdy ti poradi, ze sa rozid, ale v danej chvili kazdy kto ti to povie by bol rovnako na vazkach ako ty. Ak si predstavim seba a vzijem sa do tvojej situacie, bez toho ci by ma obvinil by som prisla za nim, povedala pravdu, donutila ho kliknut na fb nech ukaze spravy a vybalila to nanho a pockala si na jeho reakciu. Nedokazala by som dalej zit s pocitom, ze on ani neplanuje so mnou buducnost a takto sprosto ma ohovara. Cize zahod zabrany a povedz mu. Nic za to nedas. Bud sa to napravi, on to olutuje a bude este lepsie ako doteraz alebo sa rozidete a teba viac nebude musiet zaujimat a budes mat volny priestor na najdenie niekoho kto si ta bude vazit za vsetko. Aj za navarene spagety alebo obycajny chlieb s maslom na ranajky.

nathalia8

som rada že si sa ozvala,tak rpsím ta si zamilovaná to chapem,ale neváži ta,a zhadzuje ta pred slečnami,vykašli sa na neho,to sa už chceš odteraz trápit??urob ako si to napísala,riadne mu vynadaj,a nech si ide kade lahšie,budeš sa trápit,síce,ale stojí ti to za to taky chlapec??každá ti to poradí-to isté ti dievčatá napíšu,aby si sa s ním rozišla,?čo je doležitejšie ako ty?,kamaratky?,alebo sa tak chce ukazovat,že teba bude ponižovat??a keby si to neprečitala,myslela by si,že máš dokonalého priatela.takže velmi sa nezmenil.

sajmonka2525

fero111111:
Ja niesom žiadna beštia moj zlatý.
Takéto arogantné komentáre tu naozaj nepotrebujem.
Ja som nerátala vóbec s tým že tam niečo také nájdem. Len som klikla na správy a hneď mi tam vyhodilo správy od jednej slečny ktorá na moju adresu niečo písala tak už mi to nedalo nepozrieť sa.

Dawia

Toto isté sa stalo mojeje segre! Jjej frajer sa unas prihlasil na fb a ulozilo sa heslo.Sestra otvorila spravy na fb, a co nevidi? taktiež konverzácie s inými sukami! Nepowedal mu, že vie heslo chodila este dost dlho potajomky na fb dokym sa nam nepokazil pc:D.. Ale k veci..sestra mu to powedala, on drzal iba hubu, odvtedy to už (vraj)NEROBÍ, ja mu ale nikdy werit nebudem!!!!!!!Tvoj frajer je k...t!. ktiri si nevazi co ma, neve ti to powedat ale ohovara ta ako daku špinu! Mal by ta milovat, a milovaným ľuďom sa toto nerobi, za toto by som muja dala koniec!!!!!!

sajmonka2525

nathalia8:
Mne to niekedy pripadá tak, že necháva si u tých báb pootvorené dvierka. Myslím tým že, ak príde nejaká lepšia, tak na mňa sa vykašle. Inak si to neviem vysvetliť. Ale robím naozaj všetko čo môžem :( Varím, upratujem len ja stále. Obsluhujem ho skoro stále, desiaty mu robím. A podobne. On býva už pol roka sám na byte. Ja zatiaľ z rodinných dôvodov musím bývať doma u maminy. Ale minimálne 3 dni z týždňa som u neho.
No to je to, že ja sama neviem čo je správne. Rozum mi hovorí aby som mu to povedala a poriadne mu vynadala, nech zo mňa nerobí chuderu pred druhými. A srdce mi hovorí niečo iné. Lebo ku mne sa správa ako keby nič. A tvrdí mi d oči, že on ma strašne miluje.
Naozaj už neviem čo mám robiť :(

rovinka:
A ako si to riešila? A ako to dopadlo?

Fleur-de-lis:
Možno ho až príliš milujem a tým pádom sa zo mňa stáva až ,,najivka,,.