Co povedat?

Príspevok v téme: Co povedat?
jacki

Ahojte potrebujem poradit.Mam priatela sme spolu 2rok velmi si rozumieme a milujeme sa.Som vdacna a stastna za kazdu chvilu,ktoru mozme byt spolu.No mam jeden problem.Priatel chodi k nam na kavu,na navstevu atd...no problem je v tom,ze priatel sa k nam casto krat pozve sam.Jednoducho mi v ten den zavola, a povie,ze knam pride.Samozrejme som stastna,ked je u nas a mozme byt spolu,no nie vzdy sa to,aby prisiel hodi.Nakolko zijem este u rodicov nie vzdy sa im to paci.Predsa su uz starsi chcu mat svoj klud oddychnut si a casto krat sa im to nepaci.Neviem,ako mu mam povedat,ze nie vzdy je to vhodne nechcem,aby si snad myslel nieco zle,alebo nebodaj,aby si myslel,ze ma zakazane k nam chodit.Potrebovala by som poradit,co mu mam povedat,aby si nemyslel nieco zle.

jacki

Ahoj Vanillax no chvala bohu komunikaciu mame vybornu.Ako som uz povedala s priatelom si velmi rozumieme mame nastastie velmi dobry vztah,dokonca priatel zacina rozpravat uz aj o zásnubách.Ja som len nevedela,ako mu povedat,ze vzhladom na situaciu aku som tu uz napisala,ze ako zareaguje nechcela som,aby si nebodaj myslel,ze moji rodicia proti nemu nieco maju.

vanillax

ja neviem co to mate za vztahy a komunikaciu, u mna ked sa nieco na frajerovi nepaci, poviem mu hned, on sa zacuduje, ja pritvrdim, on sa zasmeje, povie dobre a je to :D

MultiLevel

Jacki, chapem. Aj rodina mojho partnera mala malicky bytik, izbu mal taku malu ako Harry Potter ten kumbalok pod schodami :D a tiez sme tam boli casto, pretoze obyvacka poobede patrila jeho rodicom a ja som to respektovala...Nuz, musis sa s nim otvorene porozpravat. Ak maju rodinny dom, dohodnite sa, ze viac sa budete stretavat u neho, ako u vas. Dohodnite si napriklad, ze k vam zajde obcas cez vikend, ale ze sa musi dopredu ohlasit. Cez tyzden, ked vasi chodia do prace, to zrejme az take vhodne nie je... Fakt hlavne davaj bacha na ton, akym mu to povies a potom nebude dovod na to, aby sa ho to nejakym sposobom prilis dotklo :)

jacki

MULTI LEVEL vies my mame 1 izb.byt takze to mame trochu blbe ja bohu zial nemam svoju vlastnu izbu do ktorej by sme sa zavreli a mali pokoj.Vies nasi,ked pridu z prace chcu si oddychnut,a sice ho maju za svojho no je im to take hlupe lahnut si tam,a pozerat tv.Von s priatelom chodíme to je jasne.No a poviem to normalne ved na tom nic nieje,ked chceme mat sex,tak sme u nich,maju rod.dom a on ma svoju izbu,do ktorej sa zatvorime,a jeho rod.si idu posvojom,tam sa to da,no unas je to blbe.

MultiLevel

Jacki a vy byvate v nejakom prtavom bytiku, ze pritomnost partnera rozculuje tvojich rodicov? Navyse, ste spolu 2 roky, nie 2 mesiace, aby sa mu "museli" venovat ked pride. Ved ked pride na navstevu a je vonku fajn pocasie, tak nesedte doma ako knedle :) Dalsia vec, ak sa vam vonku nechce ist, tak nesedte pri rodicoch, zalezte do tvojej izby alebo kuchyne a hotovo. Vy pri nich sedite alebo co, ked im to vadi?
Kym sme sa s priatelom navstevovali, vzdy na zaciatku navstevy som prehodila s jeho rodicmi nejaky ten pokec a pak oni zaliezli do obyvacky a robili si tam svoje. A my sme boli bud vonku, alebo prosto kecali u neho v izbe. A to maju fakt malinky bytik, no nikdy sme si tam neprekazali...
A ked po nom nieco chces, treba normlane o tom hovorit. Zalezi na tom, akym tonom mu to povies...Ked prijemnym, nenutenym, tak to urcite pochopi

Metoo

,, on mi vzdy povie,ze sa najprv dohodne s mamou pretoze ona nema velmi rada necakane navstevy." Takto ti to vysvetlil on a pochopila si to uplne v pohode ...... Skus nieco podobne, ze si sa rozpravala s rodicmi a tiez by chceli vediet dopredu, kedy priatel pride.... Ja verim, ze z toho nebude robit ziadnu vedu a pochopi to :))

jacki

Ano ebbi chapem ta ved to ani moji rodicia s nim nesedia povinne v obyvacke aj môjho priatela beru ako svojho len my mame mensi byt,a ked je on u nas tak moji rodicia nemaju moc moznosti ist zatial do vedlajsej izby.:)

rondusss

Mne sa to zda tiez cudne trosku,nakolko nie ste spolu mesiac a je jasne ze tak skoro samy byvat nebudete... My ked sme u nas sme v izbe a pod.chodime von a rodicia maju svoj klud zas vo svojej izbe. My sme z rozdielnych miest tak prideme k sebe aj na 2-4 tyzdne a uplna pohoda. :-)