Nove okuliare - problem

Príspevok v téme: Nove okuliare - problem
Lulu2011

Dala som si vyrobit nove okuliare v optike a vidim cez nich vlnito, proste sa mi veci otacaju pri hybani hlavy ako rybie oko - kto pozna tu funkciu pri foteni :) teraz neviem ci to reklamovat, v Optike mi tvrdili, ze su ok, ale ja som s nimi ako opita, veci sa mi tocia, vlnia, nosim sosovky 15 rokov a na toto si asi nezvyknem :( mali ste niekto taky problem? mne sa to nezda ok, akokeby sklo malo zly sklon

Lulu2011

Redbatica - ja ma okuliare prvy krat, 15 rokov lazo plazo so sosovkami, len ma zacali skrabat oci, tak som si dala okuliare, ze to budem mat na striedacku a proste nechapem :(( boli dost drahe teda skla a teraz neviem, co mam robit :( proste predmety sa mi zuzuju, roztahuju pri chodeni, no nie je to dobre, akokeby som bola pod drogami, doma mam za 3 e z blsaku, uz sice na šrot ale tie mi to nerobia, fakt neviem, ci sklo je vypukle, alebo co...kurnik :(

mysh - ja som silnejsie nechcela, mam rovnako silne ako sosovky, ale vidim ostro, len akokeby tie veci su mensie, uzsie..no neviem, ale inak ti poviem okuliare vraj maju byt o stvrtku silnejsie ako pri sosovkach..vraj...mne by to uz tahalo oci

mysh

Ja mam podobny problem... Nosim sosovky, ale dala som si urobit aj okuliare, ze budem striedat... okuliare mam asi o stvrt dioptrie silnejsie nez sosovky a napriek tomu mam pocit, ze vidim cez ne viac rozmazane nez so sosovkami..

redka

a nemenila si ramik? iny typ? tiez som sa citila ako na lodi s novymi dioptriami a inym ramikom.. ten predtym nemal napriklad na spodku sklicka nic a novy uz mal aj spodnu cast ramiku.... fakt som sa tiez bala ze ci nie su zle ale po case to preslo... upokojila ma kolegyna ktora nosila okuliare dlhsie ako ja a uz aj menila rozne ramy a dioptrie viackrat...