Nutná je operácia panenskej blany? Neverím gynekologovi...

Príspevok v téme: Nutná je operácia panenskej blany? Neverím gynekologovi...
zbludiladusa

dobrý deň,
veľmi by som vás chtela poprosit o radu.Som panna,a mám partnera,lenže nejde nám milovať sa.Akonáhle do mna vnikne,tak pociťujem hroznú pichľavú bolest.Viem ,že som úzka a on má poriadne proporcie(dlzka20 cm a hrubka 14 cm ) .Možno aj to je chyba,ale mne gynekolog doporučil operáciu,že mi blanu narežú.
lenže gynekolog chce full narkozu,celkovú,so všetkým,na takýto jednoduchý zákrok,to sa mi jakosi nezdá.Když se iné operácie robia pri vedomí,proč se toto nemože delat pri lokálnej narkoze ?nezdá se mi to.
prosím vás poradte. s partnerom sme už vážne zúfalí.snažíme se,ale bez zmeny.Moja blana je stále hrubá a nepoddajná,nechce sa akoby pretrhnút.nevieme,zda je problem,že ja sa nedokazu uvolnit poradne,alebo on neni moc tvrdý,meli ste už s tímto problem ?jak ste ho riesili ?

budem moc ráda,když napíšete své skušenosti s tímto problemem.

daniuska

Jill, ale to nejde o sadnutie v nazoroch, mna udivuje, ze ty sama niekomu urcis diagnozu a vkladas ludom do ust, co nepovedali...Ty pises o narkoze, akoby to bola sranda, prave narkoza moze ublizit anemickemu cloveku viac, nez prirodzena strata panenstva, ked ma v krvi malo zeleza, ma zle okyslicenie organizmu. Stanovila si jej trombozu, kde si sa o tomto docitala...ty len robis nejake katastroficke scenare a uvadzas problemy, ktore ona ani nema a preto je uplne zbytocne o nich pisat...strata panenstva je uplne prirodzena vec, ak je blana hrubsia, sprevadza to viac bolesti, ale urcite nie smrtelne nebezpecenstvo...mas prehnane reakcie, to je vsetko.

Iveta Michael

ťažký problém naozaj... ale riešiteľný!

tá celková narkóza je ale nutná, v tomto smere by si mala tomu gynekológovi veriť! je to profesionál a vie čo tvrdí ...

čím skôr to poriešiš tým lepšie pre vás oboch .. a tie proporcie tvojho partnera? podľa mňa naozaj moc pre teba ale aj celkove,hm..

Jill

cas 11:24
Ja som ju chcela povzbudit, aby sa zakroku nebala, preto som reagovala. Ma to bez bolesti. Ako vidim, my dve sme si ocividne nesadli v nazoroch.

daniuska

a prosim ta, noze mi prezrad, kde pisala zbludila dusa, ze ma problem s trombocytmi? Ze je anemicka, ma malo zeleza v krvi, vies co je to mat v krvi malo zeleza? To neznamena, ze nema zrazanlivost krvi...

daniuska

A preco ty chodis do kazdej temy, kde nemas co povedat? Ak si nikdy nemala tento problem, preco teda radis?Podla teba je co masivna strata krvi? Ja som nenapisala nikde, ze bude masivne krvacat a strati pol litra krvi...ja neviem, kde to ty po mne citas?A vlastne, preco sa tu ja s tebou hadam, ja som napisala zbludilej dusi, lebo ona mala problem a s nou budem diskutovat, nie s tebou...

Jill

A kde som pisala, ze nato zomrie? Neviete citat? Mala som na mysli, ze ak ma problem s trombocytmi, bude dlho krvacat a s tym moze byt problem.

Jill

Daniusa< ty neprestanes urazat co? Anemia a porucha tvorby trombocytov moze sposobit problemy draha. A nehraj sa mudru v kazdej teme.V tej vase striekaco-ocikanej teme uz niesom tak neprovokuj! Spominala si masivnu stratu krvi, tak o ake mnozstvo krvi sa bavis, lebo ja som s tym problem nemala ako vy dve.

daniuska

Ved ti pisem vecer pri sprchovani si skusaj sama s prstom tu blanu prerazit, opatrne pomaly.To je asi aj nejlepsi sposob.

zbludiladusa

ja odzadu ?:O ty vole,tak to bude inak brutálne a nasilu.my sme už skusali všelijaké polohy,zboku,misionara,ja nahore a nic :(

daniuska vsak já si myslím to isté,hádam žena nemoze len tak vykrvacat aj ked blana je hrubá:(

nejaky navod na odpanenie by som potrebovala:/samej seba