Nutná je operácia panenskej blany? Neverím gynekologovi...

Príspevok v téme: Nutná je operácia panenskej blany? Neverím gynekologovi...
zbludiladusa

dobrý deň,
veľmi by som vás chtela poprosit o radu.Som panna,a mám partnera,lenže nejde nám milovať sa.Akonáhle do mna vnikne,tak pociťujem hroznú pichľavú bolest.Viem ,že som úzka a on má poriadne proporcie(dlzka20 cm a hrubka 14 cm ) .Možno aj to je chyba,ale mne gynekolog doporučil operáciu,že mi blanu narežú.
lenže gynekolog chce full narkozu,celkovú,so všetkým,na takýto jednoduchý zákrok,to sa mi jakosi nezdá.Když se iné operácie robia pri vedomí,proč se toto nemože delat pri lokálnej narkoze ?nezdá se mi to.
prosím vás poradte. s partnerom sme už vážne zúfalí.snažíme se,ale bez zmeny.Moja blana je stále hrubá a nepoddajná,nechce sa akoby pretrhnút.nevieme,zda je problem,že ja sa nedokazu uvolnit poradne,alebo on neni moc tvrdý,meli ste už s tímto problem ?jak ste ho riesili ?

budem moc ráda,když napíšete své skušenosti s tímto problemem.

zbludiladusa

manzel kriste pane :(tak toto bylo teda mega drastické:(
neviem,zda by som to zvádla :(mna bolí už iba jeden prst,když mi tam vsuva :(
a to sa jenom tak podarilo?když si tam vsunul tie prsty ?kolik prstu ?a jaky pohyb si spravil ?
ani já nechci íst do narkozy ....musim neco asi vydržet :(ale musí to byt hodne bolestivé,nemuze se neco stát?fyzickeho ?kdyz se to takhle udelá?
hm,už chápu ,proč sa asi nedá urobiť iba lokalka :(je to smutne,ze nektere zeny musia si toto vytrpet :(

manzel567

Manzelka mala ten isty problem. Mala hrubu panensku blanu a dlho sme sa trapili, az prislo k tomu, ze jedine operacne. Tak som sa nastval, poriadne som ju vzrusil, dal som prsty bruskami k sebe a ked bola poriadne vlhka, tak som jej ich tam strcil a roztiahol. Velmi ju to bolelo, ale blana bola konecne roztrhnuta. Tieklo sakramentsky vela krvi a nenavidela ma asi tyzden, ale co som ju mal dat do narkozy? Vraj tu bolo treba kvoli tomu, ze je tam mnoho nervovych zakonceni a ta oblast je prilis citliva na operaciu bez narkozy a lokalka sa tam vraj tiez neda. Len ona o tom nevedela, co chcem urobit, tak neviem, co teraz. Ci by si sa dokazala uvolnit, ked by si vedela, co ta caka...

zbludiladusa

ja sa zufalo bránim tej operaci.byla sem uz na troch operaciaach,a nechcem to už nikdy zažit,ak to naozaj nebude otazka života a smrti.

zbludiladusa

zobrala som si pravítko,a koukám,má víc než 4 cm priemer.možná i 4,5 - 5 v tom nejhrubším míste.:(je to pro me moc:(

doktor toto rekl,ale možná že kdyby sem mela chlapa s menším ,tak by bylo všechno jiné,netuším:(ani lekár neví.
no možná mám blanu tak hrubu,že to proste nepojde.

vím,a sem si toho vedomá,že deti prochadzaji vaginou,ale pro me,je naozaj jeho hrubka dost :( dlzka ani tak ne,to je jedno teraz,ale hrubka je síla :(

Prezyvka55

zbludiladusa no ked si spomeniem na svoju mladost a pobyt v hongkongu .. alebo vies co radsej to nebudeme rozoberat ten hongkong :D

takto ked ti povedal lekar ze potrebujes potrebujes operaciu tak to urcite nepovedal zo srandy, celkova narkoza nevadi aspon si pospis a mas to v cajku.
pokial nedoverujes jednemu mozes si to nechat prekonzultovat s inymi.

dlzka 20cm a hrubka 4cm nie je katastrofa .. hlbka penetracie sa da korigovat, hrubka nie ale 4cm to nie je nic, cez posvu prechadzaju cele deti :D. no a tu si zas dovolim spomenut ten hongkong a ano aj tam rodia zeny cez vaginu a v pohode aj ked su uzsie to zvladaju. dokonca aj 4cm hrubku.

podla mna ti operacia pomoze.

zbludiladusa

jinak pardon,že mluvim tak československy:)ale inak to už ani nedokážu,žijem na hranicich Sr s ČR.

prezvyka já jsem počítala jeho obvod tiež,a vyšlo mi kolo 13,5.jeho priemer muže být 4 cm v stave max.vzrušení a v nejhrubším míste.
je fakt velky a hruby:(:(
a o dlžke ani nehovorím ..minimálne pri vzrušení 20 cm.

MultiLevel netuším,proč to chce Mudr.urobiť v celkovej anestéze,rekl,že to je lepší taakhle udelat,jenomže ja mu neverím.podla mna chce prachy,lebo je súkromník.
čo mám ješte napsat ohladom tohto problému?
je tu aj istý psychicky problem,jo,bo nam to nejde už 6 mesicov,mít sex.partner je zúfaly,ja ješte víc.
ja jsem hodne uzka,asi tím,že sem nikdy nepouzivala tampony,jen vložky,a nikdy som ani nemasturbovala:(
když me partner prstuje,tak tam dá max 1 prst,aj to mě bolí.a nemuze ho dát ani daleko,dva prsty už neznesem.
a když chceme mít sex,tak nejde to,dostane se do ma po namahavem boji,kde ma to hodne bolí( pritom som vlhka a vzrušená,ako ma být),a ked sa dostane k blane strašne me to pichá.taká pichlava bolest:(
partner je potom z toho znechuteny a klesne mu,a není dostatečne tvrdý,aj on už z toho má psýchu v prdeli,jako já :(
partnerovi makne penis:(lebo kym mna pripravi na vniknutie,ktoré me aj tak bolí,to trvá minimalne hodinu,a on pak je hrozne unaveny a klesne mu,respnení dostatečne tvrdý,možno aj to je chyba:(nevíme už fakt :(

Prezyvka55

pardon priemer tam malo byt napisane. vzorce su oznacene dobre teda este raz

teda priemer jeho penisu je cca 4,5cm :D

Prezyvka55

Obvod 14cm je vskutocnosti hrubka cca do 4,5cm.
Nie je to moja skusenost ale matematika.

2pi*r = 14cm
2*3,14*r = 14cm
6,28*r = 14cm
r = cca 2,25
d = 2r
d = 4,5cm

teda polomer jeho penisu je cca 4,5cm :D

MultiLevel

fakt netusim preco to chce robit v celkovej anesteze. Pokial mas pocit, ze by ta doktor nejak zavadzal, musis urcite vyskusat este dalsieho. Ten mozno bude mat uplne ine stanovisko k tvojmu problemu :)
A dobre, verime ti, ze tvoj partner ma tolko, kolko si napisala :D v tom pripade sa ale ani necudujem, ze mate iste problemy :) Je zrejme na teba moc velky/hruby. Musela by si tu opisat vsetko mozne, aby sme si vedeli urobit obraz, ci je chyba len v panenskej blane a jej odstranenim sa vsetko vyriesi, alebo je aj u teba nejaky psychicky blok.
A ked sa pytas, ci problem nie je v tom, ze ho nema moc tvrdeho...stava sa mu to casto, ze nestvrdne dostatocne?

ropny zdroj

zbludiladusienka ten rozmer zaskocil i mna. :D
Necuduj sa ze to nejde s takym kanonom budes mat problem aj po odstraneni blany. ;)