Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam velky strach

Príspevok v téme: Mam velky strach
jacki

Ahojte potrebujem poradit.Mam 22rokov a nepravidelnu menstruaciu.Boli mesiace,ked som dostavala menst.pravydelne.No posledne mesiace sa mi stava,ze mi vynecha,alebo ju dostanem neskor. Mam velky strach ci to nieje nieco vazne a bojim sa ci to nebude mat v buducnosti vplyv na otehotnenie.Chceme o rok s priatelom babatko a tak sa velmi bojim.Prosim najma skusenejsie zeny,ktore s tym maju skusenost.

jacki

Ahoj TINA M u gynekol.som este nebola nakolko pracujem v zahranici cakam az sa vratim a pojdem.No mam velmi velky strach ci to nebudu cisty na vajecnikoch velmi tuzime mat s priatelom o rok babatko tak mam strach...moja znama mi sice vravela,ze jej v mojom veku sa to tiez stavalo no mam taky hlupi pocit.Bojim sa velmi:(

TinaM

a co ti povedala gynekologicka? Niektore zeny nemaju previdelnu menstruaciu, pripadne na nu vplyva aj choroba (myslim chripku alebo prechladnutie), stres, zmena vahy...

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.