Ja a drogy

Príspevok v téme: Ja a drogy
Pervač1

Dobrý podvečer prajem,a hned aj píšem že potrebujem pomoc.beriem drogy už dlhšiu dobu,zaznamenal som výrazný pokles mojej aktivity v živote a sebaovládania,začínalo to marihuanou.ešte ked som mal 16 rokov na strednej škole s kamarátmi,bolo to v tedy velké hrdinstvo a školský sýstém,neskor ro prešlo k alkoholu a tvrdším zábavám.po nejakom čase a rokoch som chcel skúsiť niečo silnejšie a lepšie tak som nakrútil do úst LSD a to každý week,opantalo mi to moje zmysli,začal som kradnúť aby som mohol sa zabávať,videl som na svoej jtvári výrazné a znepokojujúce flačiky žltej farby.a pod očami silné kruhy,dostal som depresie nie s toho ale že som bez toho........po 1 mesiaci pauzi som začal brať pervitín a kokain,šnupali sme na bytoch,na zábavach,stával som pod mostom v dúbravke každý večer na dealera,a vypitoval od neho viac a viac,začal som veci brávať z domu nemám už nič...maximálne čo mám je internetová kaviaren kde chodím hladať dalšie drogy,ale dnes som sa rozhodol prísť sem a požiadať o pomocnú ruku...kto by ma chcel skúsiť zmeniť.pomocť mi , porozprávať sa a dať na mňa pozor.odvikačka je len zarábajúca firma,tam sa dá zohnať pomerne všetko od drog až po alkohol...bez problému a kritérí.nieje to tažké .. takže zbytočné 3 dalšie mesiace tam stráviť nechcem.neviem ako sa mám pohnúť je to silnejšie ako ja ten prášok ktorý dávam do nosa a ten pociť hodinového blaženia,a kludu je neopísatelný..myslím že neviem bez toho žiť...potrebujem tvrdú ruku nad sebou .. ako boh vidí že sa trápim a ako vidí že ju moc potrebujem...

sockarka

aj ja som v minulosti fukala, strasne chute som mala, snivalo sa mi o tom kazdy den ale nakoniec som sa vschopila... ale prestala som s tym lebo mam rozum...

nebolo to lahke ale NIKTO INY TI NEPOMOZE LEN TY SAM ! KTO JE SILNEJSI, TY ALEBO TO BIELE PEKLO ? KURVA CLOVECE NENECHAJ SI OVLADNUT ZIVOT NIECIM TAK PRIMITIVNYM AKO JE PIKO! jaaj viem ze je to tazke..ale co dostahnes bez prekonania sa? za vsetko v zivote sa plati, nic neni len tak...do das to dostanes...chapes co chcem tym povedat? ked sa vschopis a budes na naskor obmedzovat a postupne prestanes, bude to tazke lebo budes mat nehoraazne chute ale cim viac vydrzis tak tym to bude lepsie...kazda bolest bude jednou tvoje nebe...
CLOVECE NENECHAJ SA OVLADAT !!!! MAS TO V SEBE ZE TO DOKAZES LEN SI MUSIS VERIT !!!! BY SI NEVERIL AKA SILNA JE MOC NASHO PODVEDOMIA...

NIESI NA TOM ZAVISLI, PSYCHYKA SA DA OBLAFNUT...

si silnejsi ty alebo pervitin? ty alebo nieco nezivotne, chemicke ? je ti prednejsie piko ako tvoj vlastny zivot?

JE TO BOJ, ale nevihnes sa mu ak to naozaj chces, nic nejde bez boja..to si pamataj...drzim palce

Ela-el

Možno, až budeš príliš vyčerpaný a prestrelíš sa špinavým bohvie či pikom a budú ti zachraňovať život, spomeň si, že ešte je tu ten hore, na koho sa môžeš skúsiť obrátiť. Vtedy uvidíš Veci..a keď si to naozaj vezmeš k srdcu, nech to stojí aj tvoju povesť drsňáka, zvíťazíš nad závislosťou. neveríš? stačí dúfať, skús sa k nemu prihovoriť, keď sa tulaš v noci niekde sam.. Nie som náboženská fanatička, to vôbec, denne spravím 100 vecí zle ak nie viac, ale viem, kto mi dal druhú šancu. ozaj s nami niekto, je a čaká na nás, kým sa k nemu ozveme :) Samozrejme ho neuvidíš, ani ti slovami neodpovie, ale začnú sa ,,hýbať,, veci o ktorých nevieš... A tiež som mu slúbila, že každému takému, ako som bola ja, to čo som zažila, poviem...nech ma to aj zhodí, nech vyzerám ako blázon....ale dnes mám auto, chodím do školy, mám skvelú prácu, rodina ma prijala späť a žiadne drogy ma naozaj nelákajú, len mu skús trošku veriť,povec mu čo si myslíš, pros jeho o pomoc, rob do denne! uvidíš čo to s tebou spraví, ak sa nebojíš a nie si obmedzený, do toho :)

.Sante.

Ja som sa prednedávnom dala na štúdium SP, drogovo závislých, ale som skôr diletant ako odborník ;)
Raz som mala prax s jedným týpkom zo STORMu v Trnave, je to združenie a nepríde mi to ako odvikačka, možno by som tomu dala šancu.

Perváč1

Tak samozrejme budem vdační za každu pomoc a radu ... možem ti napísať na e mail alebo ako ťa skontaktujem ?