Ako ste si nasli pracu?

Príspevok v téme: Ako ste si nasli pracu?
stano11

ahojte, som majovy absolvent vs a odvtedy hladam pracu, s vynimkou mesiaca sice pracujem ale len na dohodu a nie je to nic moc, preto ma zaujima ako ste si nasli pracu vy, za cely ten cas ma zavolali na jediny pohovor aj ten sa nakoniec ukazal byt formalitou, uchadzac uz bol vybrany, viem ze asi nestaci nestaci rozosielat CV ale co teda? mam chodit po firmach a nechavat ho tam ? vo vacsine ´pravidiel´ sa pise ze je to vtierave a nema sa to, alebo chodit osobne sa pytat na pracu? to je zase nakladne kedze cestovat do ba, kde je vacsina lepsich ponuk sa neda stale, tak ma zaujima ako ste si nasli vy pracu ci stastim, zaujimavym zivotopisom, schopnostami, po niekom?

javor24

Stano11: presne mam ten isty problem, v maji som statnicoval, cez leto som brigadoval a odvtedy nic, clovek rozosle XY zivotopisov a ozvu sa z dvoch ponuk..
rozmyslam nad zahranicim, len clovek tam bude zacinat ako sa hovori od podlahy..

Prezyvka55

stano11 ja som posielal CV asi do 5tich firiem kde som chcel robit, isiel som na 5 pohovorov a vybral som si kde chcem robit.